Kokį veido kremą naudoti?

Kokį veido kremą naudoti?
Kasdienė veido priežiūra
2023 m. kovo 8 d.

Kokį veido kremą naudoti?

KOKĮ VEIDO KREMĄ NAUDOTI?

Šiuolaikinė grožio industrija lepina moteris dideliu kosmetikos priemonių asortimentu. Viena svarbiausių odos priežiūros priemonių, be kurios neišsiverčia jokia dailiosios lyties atstovė, yra veido kremai. Jų įvairovė ir gausa tiesiog pribloškia: jauninantys ir mažinantys raukšlių susidarymą, riebiai, jautriai, spuoguotai odai, detoksikuojamieji, regeneruojamieji, tonuojantys, suteikiantys įdegio efektą ir su SPF apsauga... Sau tinkamą kremą atrasti gali būti sunku, todėl svarbu atsižvelgti į savo odos ypatybes: stebėkite, ar jūsų veido oda yra probleminė, galbūt vasarą oda pernelyg sausėja, o žiemą rausta,  šerpetoja, galbūt ji riebi, blizga, kemšasi poros ir atsiranda bėrimai, o gal ji jautri ir jai reikia ypatingai švelnios ir atidžios priežiūros?

 

Kokį veido kremą rinktis?

Pirmiausia įvertinkite odos tipą: jautri, sausa, riebi ar mišri, pažeista, raustanti... Pagal tipą pasirinkti tinkamas priemones veido priežiūrai bus lengviau. Jei turite odos problemų, galite išmėginti ir specialiai joms spręsti skirtus kremus, tačiau prisiminkite, kad stebuklingų priemonių, kad ir kaip gaila, nebūna. Taip pat venkite vadovautis draugių bei pažįstamų patarimais: veido kremai, tinkantys vienoms moterims, kitoms gali visiškai netikti. Jei jau ieškote patarimo, geriau pasikliaukite dermatologės ar kosmetologės rekomendaciomis.

 

Veido kremai vyrams

Savo veido oda vis labiau rūpinasi vyrai. Vyriškos odos priežiūros priemonės taip pat skirstomos  pagal odos tipus, tačiau išsiskiria specialiai vyrams skirtais dizaino sprendimais, kartais ryškiais kvapais. 

Kitos naujienos Visos naujienos
© Visos teisės saugomos 2023