Šampūnai

33 prekės

Šampūnai - tai viena svarbiausių plaukų priežiūros priemonių. Būtent dėl to siūlome Jums platų kokybiškų šampūnų asortimentą kasdieniam naudojimui, visų tipų plaukams. 

Prekės nuo 1 iki 24 iš viso 33

Filtrai
 • Populiariausios
 • Naujausios
 • Geriausiai įvertintos
 • Mažiausia kaina
 • Didžiausia kaina
Populiariausios
 1. URIAGE, D.S. šampūnas, švelnus balansuojamasis, 200ml
  Įvertinimas:
  93%
  Special Price 8,37 € Regular Price 11,95 €
 2. APIVITA šampūnas moterims, tonizuojamasis, 250ml
  Įvertinimas:
  100%
  Special Price 6,56 € Regular Price 10,93 €
 3. APIVITA KIDS šampūnas BLUBERRY&HONEY, 500ml
  Įvertinimas:
  100%
  Special Price 11,88 € Regular Price 19,81 €
 4. APIVITA Šampūnas, jautriai galvos odai, 250ml
  Įvertinimas:
  100%
  Special Price 6,56 € Regular Price 10,93 €
24
 • 24
 • 48
 • 96
 • 192
per puslapį

PLAUKŲ ŠAMPŪNAI

Plaukų šampūnas – tai kasdienis pagalbininkas, norint turėti švarius ir sveikus plaukus. Kiekvieno žmogaus galvos oda yra skirtinga, todėl tinkamo šampūno pasirinkimas gali tapti dideliu iššūkiu. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį šampūnų asortimentą, skirtą įvairių tipų plaukams ir galvos odai. Šampūno pasirinkimas yra individualus reikalas, tad kas tinka vienam, nebūtinai turi tikti kitam žmogui. Todėl mes siūlome didelį asortimentą šampūnų, kurie gali būti skirti silpniems ir lūžinėjantiems plaukams, esant riebioms ar sausoms pleiskanoms, riebaluotis linkusiems plaukams, žvilgesį praradusiems ar dažytiems plaukams.

ŠAMPŪNAI VYRAMS

Vyrai, norintys džiaugtis žvilgančiais plaukais, turi naudoti būtent jiems sukurtus šampūnus. Vyrų galvos oda linkusi labiau pleiskanoti, negu moterų, todėl jiems sukurti šampūnai drėkina bei palaiko normalią galvos odos būklę. Vyrai linkę vadovautis esminiu produkto principu. Jiems svarbiausia yra produkto funkcionalumas, todėl mūsų siūlomi šampūnai vyrams yra nuo pleiskanų, plaukų slinkimo, tačiau jie taip pat užtikrina plaukų švelnumą bei žvilgesį. Naudojant mūsų siūlomus šampūnus, vyrai bus užtikrinti, kad jų kasdienė šukuosena atims žadą. Visi šampūnai vyrams, sukurti atsižvelgiant būtent į jų poreikius.

ŠAMPŪNAI MOTERIMS

Moterų plaukai ir galvos oda reikalauja itin atidžios priežiūros bei kokybiškų priemonių, kadangi moterys dažnai dažo plaukus bei naudoja įvairias plaukų formavimo priemones. Mes siūlome didelį šampūnų pasirinkimą moterims, turinčioms skirtingų tipų plaukus. Asortimente rasite geriausių gamintojų šampūnų, kurie sukurti ploniems, pažeistiems plaukams ar riebaluotis linkusiems plaukams. Prisiminkite, kad plaukų šampūno pasirinkimas kiekvienam žmogui yra individualus reikalas, todėl kruopščiai rinkitės produktus pagal savo plaukų tipą. Uriage, Apivita, Elgon bei kiti gamintojai – ilgalaikę patirtį ir žmonių pasitikėjimą užsitikrinę gamintojai, kurių produktai suteiks jūsų plaukams sveiko ir gražaus žvilgesio.

ŠAMPŪNAI VAIKAMS

Vaikų plaukai yra nepažeisti ir labai švelnūs, galvos oda jautri, todėl patariama itin rinktis kokybiškas priemones vaikams. Uriage ir Apivita sukūrė vaikų šampūnus, kurių sudėtyje rasite tik natūralius ingredientus, siekiant išlaikyti vaikų plaukus švelnius ir nepažeistus. Šie šampūnai sukurti kasdieniam naudojimui. 

ŠAMPŪNAI INTERNETU

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą plaukų šampūnų vyrams, moterims ir vaikams. Atsižvelgdami į klientų poreikius, mes siūlome tik aukščiausios kokybės, natūralius šampūnus, kurių sudėtis patikrinta ir patvirtinta dermatologų. Jeigu norite užsisakyti šiuos produktus, tai galite greitai ir lengvai padaryti internetu, o mes garantuojame greitą jų pristatymą.

 

 

© Visos teisės saugomos 2023