Kompresinės kojinės

49 prekės

Prekės nuo 1 iki 24 iš viso 49

Filtrai
 • Populiariausios
 • Naujausios
 • Geriausiai įvertintos
 • Mažiausia kaina
 • Didžiausia kaina
Populiariausios
 1. MARILYN 70 DEN OPAQUE
  Įvertinimas:
  100%
  21,15 €
24
 • 24
 • 48
 • 96
 • 192
per puslapį

Kompresinės kojinės

Kompresinės kojinės – tai puikus sprendimas kraujagyslių ligų kamuojamiems, kraujotakos sutrikimų turintiems klientams. Taip pat puiki profilaktinė priemonė siekiantiems išvengti trombozės, išsiplėtusių venų ir jų sukeliamo skausmo bei kitų galimų kojų kraujotakos sutrikimų.

SOLIDEA kompresinės kojinės pagamintos taip, kad nekeltų diskomforto, bet priešingai – užtikrintų gerą savijautą ir komforto jausmą. Be to, jos pasižymi ir antibakterinėmis savybėmis, o ištobulinta gamybos technologija užtikrina, kad komfortą jausite ne tik kojose, bet nebus veržiamas ir liemuo.

„Solidea“ – tai itališkos kompresinės kojinės, kurios skirtos palaikyti tinkamą kojų audinių funkcionavimą, mažinti celiulitą ir jo padarinius bei apsaugoti nuo išsiplėtusių venų, taip pat kaip prevencinė priemonė nuo kitų kraujotakos sutrikimų. „Solidea“ kompresinės kojinės gaminamos tik iš aukščiausios kokybės, unikalios faktūros audinių, kurie pasižymi kraujotaką gerinančiomis savybėmis ir atliekamu giluminiu odos mikromasažu, todėl kojos tampa pastebimai lengvesnės, netinsta ir neskauda.
Kai kurių „Solidea“ kompresinių kojinių audinių sudėtis praturtinta sidabro jonų gijomis, kurios išsiskiria antibakterinėmis savybėmis, taip pat stabdo bakterijų dauginimąsi, todėl padeda išvengti nemalonaus kvapo. Jei vargina kojų tinimas, puikus pasirinkimas figūrą formuojančios „Solidea“ kompresinės kojinės, kurias galima mūvėti tiek sportuojant, tiek ir kasdien.

Kompresinių kojinių pasirinkimas

Tarp siūlomų produktų – „Solidea“ ir kitų pasaulyje pripažintų gamintojų prekės, kurios suteikia galimybę užtikrinti visavertę skaudančių kojų priežiūrą ar naudoti kaip profilaktinę priemonę, siekiant užkirsti kelią kraujotakos problemoms. Kompresinių kojinių, pėdkelnių ir kelnių asortimentas iš tiesų gausus. Čia tinkamus produktus ras vyrai, moterys, sprendžiantys rimtas problemas, taip pat mūvintys kaip prevencines priemones (nėštumo metu ar sportuojant). Tarp mūsų siūlomų prekių yra ir tokių kompresinių kojinių, kurios atitinka specifinių poreikių turinčių klientų lūkesčius – yra be pėdos ar atvirais pirštais, todėl kojų pirštai nespaudžiami ir netraumuojami tais atvejais, kai kenčiama nuo didžiojo piršto sąnario skausmų ar sergant cukriniu diabetu (negyja kojų žaizdos). Gausus spalvų ir modelių pasirinkimas suteikia progą išsirinkti labiausiai tinkančią ir poreikius atitinkančią prekę. 

© Visos teisės saugomos 2023