Apie

Apie mus

UAB „Herba Humana" buvo įsteigta 1995 metais. Tuomet pradėjusi gaminti arbatas ir ilgą laiką buvusi kaip arbatų gamintoja, dabar įmonė nuolat ieško naujų nišų ir galimybių plėtoti ir kitas veiklos sritis. Šiuo metu atstovaujame šiuos prekinius ženklus:

•    Laboratoires Dermatologiques URIAGE (dermatologinė kosmetika iš Prancūzijos)
•    APIVITA S. A., NATURAL PRODUCTS (graikiška kosmetika su bičių produktais)
•    TePe Munhygienprodukter AB, Švedija (burnos higienos priemonės)
•    Dr. Brown's (prekės kūdikiams ir vaikams)
•    LABORATORIOS KIN S.A. (dantų pastos ir burnos skalavimo skysčiai iš Ispanijos)
•    OPKO HEALTH SPAIN S.L.U. (maisto papildai)
•    Emili vienarūšės arbatos ir arbatų mišiniai

Nemokamas pristatymas

nuo 39 EUR

Platus asortimentas

Daugiau nei 1000 prekių

Ypatingi pasiūlymai 

Specialios kainos ir akcijos

Originalios prekės

Oficialus Uriage, Apivita atstovas

UAB „Herba Humana" buvo įsteigta 1995 metais. Tuomet pradėjusi gaminti arbatas ir ilgą laiką buvusi kaip arbatų gamintoja, dabar įmonė nuolat ieško naujų nišų ir galimybių plėtoti ir kitas veiklos sritis.

Gamyba

UAB „Herba Humana" gamykla, kurioje gaminamos ir pakuojamos arbatos, yra vaizdingame Molėtų rajone, Videniškių miestelyje. Produkcija gaminama tik iš natūralių ir kokybiškų žaliavų, be pridėtinių kvapiklių, dažiklių. Mūsų „Emili“ arbatomis prekiauja Lietuvos vaistinės, jos parduodamos Baltijos šalyse.
Šiuo metu asortimente turime daugiau kaip 100 rūšių įvairiausių arbatų. FITO arbatų linija buvo kuriama konsultuojantis su žinoma žolininke Jadvyga Balvočiūte

Sandėlis

Visas www.herba.lt esančias prekes sandėliuojame savo sandėlyje (Terminalo g. 6, Nemėžio sen., Vilniaus rajonas). Gavę užsakymą el. parduotuvėje, mes neieškome pas kitus tiekėjus užsakytų prekių, o užsakymai iš karto „keliauja“ į mūsų sandėlį, kur yra surenkami. Tai suteikia galimybę klientams užsakytas prekes  pristatyti operatyviai ir per trumpiausią galimą laiką.

Egestas a

Diam pulvinar

UAB „Herba Humana" buvo įsteigta 1995 metais. Tuomet pradėjusi gaminti arbatas ir ilgą laiką buvusi kaip arbatų gamintoja, dabar įmonė nuolat ieško naujų nišų ir galimybių plėtoti ir kitas veiklos sritis.

Herba internetinė parduotuvė

Asmens duomenų tvarkymo politika nustato UAB, Herba Humana asmens duomenų tvarkymo principus, duomenų subjektų teises ir kitus aktualius klausimus asmens duomenų tvarkymo procese.

© Visos teisės saugomos 2023 Privatumo politika