Burnos skalavimo skysčiai

10 prekės

10 Įrašai(-ų)

Filtrai
 • Populiariausios
 • Naujausios
 • Geriausiai įvertintos
 • Mažiausia kaina
 • Didžiausia kaina
Populiariausios
 1. KIN Burnos skalavimo skystis kraujuojančioms dantenoms GINGIVAL, 2x1L
  Įvertinimas:
  100%
  Special Price 15,61 € Regular Price 19,52 €
24
 • 24
 • 48
 • 96
 • 192
per puslapį

Burnos skalavimo skysčių naudojimas

Jei norite užtikrinti visapusę burnos higieną, svarbu kruopščiai valyti ne tik dantis ir tarpdančius, tačiau nepamiršti ir kitų burnos ertmės vietų, kurios tiek dantų, tiek tarpdančių šepetėliais nėra pasiekiamos. Burnos skalavimo skysčiai – neatsiejama burnos priežiūros procedūrų dalis, padedanti apsaugoti nuo nešvarumų ir bakterijų sankaupų bei galimai dėl to kilsiančių ligų.

Burnos skalavimo skysčiai pasiekia ir išvalo net pačias atokiausias burnos ertmes, kurių priežiūra, naudojant tik dantų ir tarpdančių šepetėlius, būtų sunkiai įmanoma.

Profesionalūs burnos skalavimo skysčiai padeda išvengti nemalonaus kvapo, ėduonies ir kitų burnos ertmės ligų. Norint pasiekti geriausią rezultatą ir užtikrinti visavertę burnos priežiūrą, šias priemones reikėtų naudoti du kartus per dieną: po dantų valymo ryte ir vakare. Dantų skalavimo skysčiu burną reikėtų skalauti apie minutę, priemonės neskiesti ir nemaišyti su kitomis priemonėmis, jokiu būdu skysčio nenuryti. Išsiskalavus burną, rekomenduojama nieko nevalgyti ir negerti apie pusvalandį.

Burnos skalavimo skysčių pasirinkimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairių visapusiškai burnos higienai skirtų priemonių, profesionalių burnos skalavimo skysčių. Ispanų gamintojo KIN produkcija puikiai tinka kasdienėms burnos higienos procedūroms – ji užtikrina švarą, gaivą ir intensyvią dantų ir dantenų priežiūrą. Tarp siūlomų gaminių galite rasti ir specialiai vaikams skirtų burnos skalavimo skysčių.

Kurį burnos skalavimo skystį rinktis?

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi burnos skalavimo skysčiai yra aukščiausios kokybės, pasaulyje pripažintų gamintojų-profesionalų produktais. Visi jie yra tinkami tiek kasdienei burnos priežiūrai, kaip profilaktinė priemonė, tiek spręsti iškilusioms problemoms. Renkantis dantų skalavimo skystį, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į gydytojo-odotologo ar higienisto rekomendacijas bei esančias ar galinčias kilti dantų, dantenų bei burnos ertmės problemas. Jei renkatės gaminius pagal amžiaus grupę, vaikams reikėtų pirkti būtent jiems skirtus burnos skalavimo skysčius, kurie yra švelnesni ir malonaus skonio. Klientams, turintiems ortodontinius įtaisus ar siekiantiems konkretaus rezultato (baltesnių dantų), reikėtų pasirinkti specialiai tam pritaikytus produktus.

© Visos teisės saugomos 2023