Dantų pastos

34 prekės

Prekės nuo 1 iki 24 iš viso 34

Filtrai
 • Populiariausios
 • Naujausios
 • Geriausiai įvertintos
 • Mažiausia kaina
 • Didžiausia kaina
Naujausios
 1. WOOM dantų pasta labai jautriems dantims ir dantenoms SENSITIVE+, 75 ml
  Įvertinimas:
  100%
  Special Price 4,89 € Regular Price 6,98 €
 2. WHITE GLO COFFEE & TEA balinanti pasta dantims, 150 g
  Įvertinimas:
  100%
  Special Price 5,24 € Regular Price 7,48 €
24
 • 24
 • 48
 • 96
 • 192
per puslapį

Dantų pastos pasirinkimas

Dantų pasta – tai priemonė, kuri padeda palaikyti gerą burnos ir dantų būklę, išvengti apnašų bei dantų akmenų susidarymo. Kokybiška dantų pasta ramina burnos audinius, apsaugo nuo pažeidimų ir kraujavimo, stiprina juos, padeda išvengti nemalonaus burnos kvapo, išlaiko gaivą ir apsaugo nuo bakterijų bei ėduonies.

Dantų valymas dantų pasta – svarbiausias burnos higienos etapas, turintis daugiausiai įtakos dantų bei burnos audinių būklei, todėl dantų pastas reikėtų rinktis itin atsakingai, išsamiai susipažinus su aprašymais ir visomis indikacijomis. Norint pasiekti geriausių rezultatų, vertėtų naudoti tik specialias dantų pastas, atkreipti dėmesį į jų paskirtį, tikėtinus naudojimo rezultatus, atsižvelgti ir laikytis visų gamintojo nurodymų ir, žinoma, gydytojo-odontologo rekomendacijų.

Dantų pastos pasirinkimas turėtų būti apgalvotas, nes tik taip galima tikėtis geriausio rezultato ir pasirinkti labiausiai poreikius bei burnos būklę atitinkantį gaminį. Kad nepasiklystumėte tarp produktų gausos, pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokią funkciją dantų pasta turi atlikti: jei reikalinga kasdienės dantų priežiūros priemonė, tuomet geriausia rinktis ilgą laiką naudoti skirtus produktus, kurie pasižymi maloniu, gaiviu kvapu ir kurių sudėtyje nėra alkoholio; jei reikalinga dantų pasta, padedanti spręsti tam tikras burnos problemas ar jų išvengti, tuomet derėtų pasižvalgyti tarp specializuotų dantų pastų, pvz., skirtų dantims balinti, dantenoms ar implantams prižiūrėti ir kt.

Dantų pastos gamintojai

Mūsų internetinėje svetainėje galite įsigyti profesionalų, daugelyje pasaulio šalių gerai žinomų ir vertinamų gamintojų dantų pastų, kurios puikiai tinka naudoti kasdien bei atitinka net išrankiausių pirkėjų poreikius. Pažangiose laboratorijose gaminamos dantų pastos – tai visavertė ir kokybiška burnos ertmės priežiūra. Pastoviai naudodami šias dantų pastas, pasieksite džiuginančių rezultatų – burnos būklė taps kur kas geresnė, jausite ilgalaikį gaivos kvapą, sumažės tikimybė sirgti dantų ir dantenų ligomis.
Svarstote, kuris produktas labiausiai tinka Jums? Negalite išsirinkti? Reikalinga konsultacija ar patarimas? Susisiekite su mumis ir mes suteiksime daugiau informacijos apie bet kurią jus dominančią prekę bei padėsime išsirinkti poreikius atitinkančią dantų pastą. 

© Visos teisės saugomos 2023