Buteliukai kūdikiams

51 prekės

Prekės nuo 1 iki 36 iš viso 51

Filtrai
 • Populiariausios
 • Naujausios
 • Geriausiai įvertintos
 • Mažiausia kaina
 • Didžiausia kaina
Populiariausios
 1. DR.BROWN'S buteliukai OPTIONS+ siauru kakleliu, 250ml, rožiniai, 2 vnt.
  Įvertinimas:
  100%
  Special Price 19,17 € Regular Price 23,96 €
 2. DR.BROWN'S buteliukas OPTIONS+ plačiu kakleliu, 150ml
  Įvertinimas:
  100%
  Special Price 10,82 € Regular Price 13,53 €
 3. DR.BROWN'S buteliukai OPTIONS+ siauru kakleliu, 250ml, mėlyni, 2 vnt.
  Įvertinimas:
  80%
  Special Price 19,17 € Regular Price 23,96 €
 4. DR.BROWN'S buteliukas OPTIONS+ siauru kakleliu, 250ml
  Įvertinimas:
  100%
  Special Price 10,44 € Regular Price 13,06 €
36
 • 36
 • 72
 • 144
 • 288
per puslapį

BUTELIUKAI KŪDIKIAMS INTERNETU

Gimus kūdikiui, pirmiausia susiduriame su maitinimo klausimu. Nepaisant to, ar planuojate žindyti kūdikį, ar maitinti pieno mišiniu, šis procesas yra neįsivaizduojamas be tinkamo buteliuko. Koks buteliukas labiausiai tinka kūdikiui, ošsiaiškinsite, kai pabandysite kelis. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį buteliukų asortimentą: didesnės ir mažesnės talpos, iš kokybiško plastiko arba stiklo,  plataus arba siauro kaklelio... Naudodami mūsų buteliukus kūdikiams, išvengsite problemų, su kuriomis susiduria daugelis mamų, pradėjusios dirbtinį maitinimą mišiniais (pilvuko diegliai, atpylinėjimas...).

 

BUTELIUKŲ KŪDIKIAMS TIPAI

Siauro kaklelio buteliukai paprastai yra siūlomi tada, kai kūdikis nemaitinamas krūtimi, nes siauro kaklelio žindukai yra lengviau apžiojami ir pienas teka lengviau.
Plataus kaklelio buteliukai kūdikiams tinka tuo atveju, kai mama dar maitina krūtimi kūdikį, bet nori papildomai jį primaitinti, nes plataus kaklelio žindukai primena mamos krūties anatomiją, juos reikia palčiau apžioti, todėl kūdikis neatpranta nuo krūties, bet gali būti primaitinamas ir iš buteliuko.
Galite pasirinkti buteliukus ir pagal talpą: paprastai mažesnės talpos buteliukai skirti vos gimusiems ar kelių mėnesių kūdikiams, didesnės talpos – vyresniems, kai jie suvalgo per kartą ženkliai daugiau.

 

KUO YPATINGI DR.BROWN‘S BUTELIUKAI KŪDIKIAMS?

Dr.Brown's - tai kūdikių ir mažų vaikų maitinimo bei jų priežiūros priemonių gamintojas. Dr.Brown's kūdikių buteliukai ypač vertinami tėvų, nes buteliukuose esanti patentuota vidinės cirkuliacijos sistema padeda sumažinti kūdikių pilvo dieglius bei atpylinėjimą.  

Dr.Brown's taip pat siūlo daugybę įvairiausių produktų, kurie padės augti ir vystytis Jūsų kūdikiui: priemonės dygstant dantukams, čiulptukai, gertuvės bei indai valgymui... Dauguma gaminių yra pagaminti iš silikono ir plastiko, kad apsaugotų Jūsų vaiko dantis. Kad ir kuriame augimo etape yra Jūsų kūdikis, Dr.Brown‘s asortimentas esantis mūsų elektroninėje parduotuvėje, apima visas sritis ir siūlo kokybiškus produktus, leidžiančius Jūsų vaikui pilnavertiškai maitintis.

 

BUTELIUKAI KŪDIKIAMS INTERNETU

Visus buteliukus kūdikiams bei kitas prekes lengvai galite užsisakyti internetu vos keliais mygtukų paspaudimais, o mes garantuojame greitą ir patogų pristatymą. Mūsų siūlomos prekės yra geros kokybės bei saugios, atitinkančios aukščiausius kokybės standartus.

 

© Visos teisės saugomos 2023