TePe Plaqsearch tabletės dantų apnašoms nustatyti, N10

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
Special Price 3,05 € Regular Price 4,07 €
Ar gerai išvalote dantis ir tarpdančius? TePe Plaqsearch - tabletės dantų apnašoms nustatyti ir įsitikinti ar gerai išsivalote dantis.

Reguliarus apnašų šalinimas užkerta kelią dantų problemoms. 
TePe PlaqSearch - paprasta ir veiksminga priemonė patikrinti, ar gerai išvalote dantis. Greitai ir akivaizdžiai parodo susidariusias NAUJŲ (iki 12 val. senumo) ir SENŲ apnašų vietas. Tai padeda išsiaiškinti problemines zonas, pagerinti dantų valymą, užkirsti kelią ėduonies progresavimui ir dantenų uždegimui. Tinka vaikams ir suaugusiems. Vaikai gali naudoti tuomet, kai išmoksta patys valytis dantis, tačiau iki 12 metų turėtų naudoti prižiūrint tėvams.

Naudojimas: išsivalykite dantis ir tarpdančius. Įlašinkite kelis lašus PlaqSearch skysčio į indelį arba tiesiai ant vatos tamponėlio, užtepkite jį ant dantų ir išskalaukite burną. Iki 12 val. senumo apnašos nusidažys RAUDONAI, senesnės - MĖLYNAI. Užbaigus išsivalykite dantis su dantų pasta. Saugokitės, kad nepatektų ant drabužių ir baldų, gali likti dėmių! Buteliuke yra 30ml skysčio, tai nemažas kiekis, todėl labiau rekomenduojamas odontologams ir higienistams.

Gamintojas: TePe Munhygienprodukten AB, Švedija 
Platintojas: UAB „Herba Humana", Konstitucijos pr. 9-123, Vilnius. Tel. 8 5 275 4127

Ne

Ratings & Reviews

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą

Atsiliepimai

Klientų įvertinimai

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Herba.lt pirkėjai

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
5 balai
0%
4 balai
0%
3 balai
0%
2 balai
0%
1 balas
0%
© Visos teisės saugomos 2023 Privatumo politika