TePe burnos higienos priemonės

TePe burnos higienos
priemonės

Nuo pat įkūrimo 1965 metais glaudžiai bendradarbiaujame su odontologijos specialistais. Kartu mes turime viziją sukurti sveikas šypsenas visam gyvenimui, įkvėpdami gerą burnos sveikatą. TePe Share yra vieta, kur būti informuotam, įkvėptam ir išsilavinusiam. Jūsų asmeniniam tobulėjimui – ir dalijamasi visų labui. Apsilankykite: https://www.tepe.com/share/

Produktų linijos


TePe pasaulyje
„TePe“ produktai parduodami daugiau nei 60 pasaulio šalių.

Pagaminta Švedijoje

1965 m. pristatėme trikampę dantų lazdelę, kuri tuo metu buvo reikšmingas indėlis į dantų priežiūrą. Šiandien esame pasaulinė įmonė, turinti dukterines įmones ir platinimą visame pasaulyje. „TePe“ išlieka šeimai priklausanti įmonė, kurios visa gamyba yra Švedijos Malmėje.

Anglies kiekio mažinimas

Anglies pėdsako mažinimas yra pasaulinis iššūkis. Įsipareigodama siekti JT tikslų ir skubiai imtis veiksmų klimato kaitos srityje, TePe ėmėsi iššūkio siekti, kad 2022 m. gaminiuose ir pakuotėse būtų neutralus anglies dioksidas.

Tvarumas

Mūsų profesinės sveikatos perspektyvos ir pastangos, kurias dedame dėl žmonių, dera koja kojon su mūsų siekiu integruoti tvarumą visame mūsų versle.

Produkto ciklas

Kad galėtume suprasti, kur yra didžiausias poveikis, būtina sudaryti visą mūsų produktų ir pakuočių gyvavimo ciklą. Siekdami sumažinti savo pėdsaką, orientuojamės į sritis, kuriose turime tiesioginę galimybę keistis: medžiagas, energijos suvartojimą ir transportą.


Top pasiūlymai

  • Random Products
Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.

Rekomenduojame

  • Random Products

Naujos prekės

  • New Products
Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.

Sekite prekinį ženklą socialiniuose tinkluose

Apie Uriage

Asmens duomenų tvarkymo politika nustato UAB, Herba Humana asmens duomenų tvarkymo principus, duomenų subjektų teises ir kitus aktualius klausimus asmens duomenų tvarkymo procese.

© Visos teisės saugomos 2023 Privatumo politika