Tarpdančių šepetėliai

Įprastu dantų šepetėliu tarpdančiai sunkiai pasiekiami arba dažniausiai visai nepasiekiami. Dėl netinkamos tarpdančių priežiūros, juose neretai prasideda ėduonis. Norėdami palaikyti gerą burnos higieną, turėtume tinkamai valyti ne tik dantis, bet ir tarpdančius. Tarpdančių šepetėliai yra ir minkšti ir labai minkšti, tad pritaikyti skirtingiems tarpdančiams - būtinai išsirinkite sau tinkamą dydį ir minkštumą. Patartina tarpdančių šepetėlius papildomai naudoti turintiems didesnus tarpdančius, nešiojantiems “kabes” ar kitus ortodontinius įtaisus. Tarpdančių šepetėliai geriau nei dantų siūlas išvalo apsinuginusias dantų šaknis ir pažeistus kramtomuosius paviršius.

Norėdami užtikrinti visavertę burnos priežiūrą, turėtumėte naudoti ne tik įprastus dantų šepetėlius, bet ir specialiai tarpdančiams prižiūrėti skirtas priemones – tarpdančių šepetėlius, siūlus, krapštukus. Tarpdančių šepetėliai išvalo nešvarumus net iš pačių siauriausių ar sunkiai pasiekiamiausių tarpdančių, kurių negalime išvalyti dantų šepetėliu. Nenaudojant tarpdančių šepetėlio, tarpdančiuose ima kauptis bakterijos, prasideda ėduonis ir kitos dantų ar dantenų ligos.

Tarpdančių šepetėlių privalumai

Tarpdančių šepetėliai – tai būdas pasirūpinti tinkama burnos higiena, užtikrinti ne tik dantų, tačiau ir tarpdančių švarą bei išlaikyti sveikas dantenas. Tarpdančių šepetėliai yra kur kas efektyvesnė tarpdančių priežiūros priemonė nei įprasti dantų šepetėliai ar tarpdančių siūlas. Tarpdančių šepetėlius rekomenduojama naudoti ir turintiems plačius tarpdančius, likusias plačias vietas tarp dantų ištraukus dantį,  nešiojantiems breketus ir ortodontinius įtaisus.

Tarpdančių šepetėlių pasirinkimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų tarpdančių šepetėlių asortimentą: skirtingo dydžio ir minkštumo: originalūs arba labai minkšti (skirti turintiems jautrias ar kraujuojančias dantenas), su koteliu arba be jo (kiekvieno patogumui). Todėl kiekvienas pagal poreikį išsirinksite sau labiausiai tinkančias prekes. Labai svarbu pasirinkti tinkamą tarpdančių šepetėlio dydį, kad valant juo tarpdančius nebūtų traumuojamos dantenos. Neretai tenka pasirinkti kelių dydžių šepetėlius, nes dažniausiai visi mes turime skirtingų dydžių tarpdančių. Tarpdančių šepetėliai, naudojami su kitomis burnos higienos priemonėmis, – tai sveikos burnos garantas.

Gamintojo „TePe“ burnos higienos priemonės

„TePe“ – daugiau kaip penkiasdešimt metų sėkmingai veiklą vykdanti Švedijos įmonė, kurios visi produktai kuriami bendradarbiaujant su odontologijos specialistais. Produkcija gaminama tik Švedijoje ir yra aukščiausios kokybės. Šio gamintojo produkcija – tai pripažinti ir pasaulyje vertinami gaminiai. Iš gausaus siūlomų prekių asortimento neabejotinai išsirinksite geriausiai jūsų poreikius atitinkančius gaminius.