Kontaktai
Skype Me™!
Tel.: +370 5 2754127
Fax.: +370 5 2754128
skanios@arbatos.lt

Konstitucijos pr.9-123 09308, Vilnius
Video

Arbata

Nuo seno žinoma, kad arbata sušildo vėsų vakarą ir puikiai atgaivina karštą vasaros dieną, jos tinka įvairaus amžiaus žmonėms, kadangi jų poveikis kur kas švelnesnis, nei cheminių preparatų. Daugelis vaistinių augalų savo sudėtyje turi vitaminų, tačiau taip pat kai kurie iš jų yra nuodingi, kaip, pvz., rusmenė, pakalnutė, kelminis papartis, arba naudojami kaip prieskoniai: čiobrelis, krapas, kmynas, petražolė.  Iš vaistinių augalų bei jų mišinių gaminami nuovirai, ištraukos, užpilai, sultys, milteliai, tabletės, tepalai, arbatos. Daromos vaistinių augalų ir jų mišinių vonelės, inhaliacijos, pavilgai, kokteiliai.

 

Labiausia vertinama yra vaistažolių arbata. Žinoma daugiau nei 12000 įvairių vaistažolių. Dauguma jų auga miškuose, krūmynuose, upių ir ežerų pakraščiuose, pelkėse, laukuose, taip pat jos auginamos daržuose ir soduose. Vaistažolių mišinius ir jų poveikį organizmui žmonės žinojo gilioje senovėje. Arbatas, liaudyje vadinamas užpilais ar nuovirais, gaminti gana  paprasta, o jų poveikis didžiulis. Jos veikia švelniau už tabletes ar cheminius preparatus, bet vartoti jas tenka ilgau. Augaluose susikaupusių veikliųjų medžiagų koncentracijos yra mažesnės, tačiau įvairesnės.

 

Mūsų įmonė pakuoja ir prekiauja įvairiais vaistažolių ir arbatų mišiniais, vienkomponentėmis arbatomis, juodąja bei įvairiomis vaisinėmis arbatomis. Arbatos gaminamos iš aukštos kokybės žaliavų. Mūsų gaminamos arbatos užsitarnavo didelį pasisekimą ir žmonių pripažinimą. Galime pasigirti: gera sudėtimi pasižyminčios, efektingos ir pripažintos yra mūsų gaminamos FIGURA arbatos. Šios arbatos pasižymi tinkamai subalansuota vaistažolių sudėtimi, veikia švelniai ir lengvai. Kitos mūsų gaminamos vaistažolių arbatos – FITO – buvo kuriamos konsultuojantis su žinoma žolininke J. Balvočiūte. Šios serijos arbatos pažymi ne tik turtinga sudėtimi ir poveikiu, bet ir puikiu aromatu bei skoniu. 

 
 
 

 

 

 
 
 

 

 FIGURA ARBATOS 
VAISTAŽOLIŲ ARBATOS
JUODOSIOS ARBATOS
 VAISINĖS ARBATOS
 ARBATOS VAIKUI IR MAMAI

 

Vaistažolės gali turėti ir šalutinių poveikių. Būtinai pasidomėkite ir pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti vaistažolių arbatas.