Kontaktai
Skype Me™!
Tel.: +370 5 2754127
Fax.: +370 5 2754128
skanios@arbatos.lt

Konstitucijos pr.9-123 09308, Vilnius
Video

Arbata


Jau nuo seno žinoma, kad arbata ne tik sušildo vėsų vakarą ar puikiai atgaivina karštą vasaros dieną, tačiau ji naudojama, kaip vaistas nuo įvairių ligų, ar profilaktinė priemonė: peršalus, sluoguojant, esant virškinimo sutrikimamas ir lėtai medžiagų apykaitai. Jos tinka įvairaus amžiaus žmonėms, kadangi jų poveikis kur kas švelnesnis, nei cheminių preparatų.

 
Mūsų įmonė pakuoja ir prekiauja įvairiais vaistažolių ir arbatų mišiniais internetu, vienkomponentėmis arbatomis, juodąja bei įvairiausiomis vaisinėmis arbatomis. Arbatos gaminamos iš aukštos kokybės žaliavų. 
 
                                         
   
    ARBATA LIEKNĖJIMUI        ARBATOS VAIKUI IR MAMAI             VAISINĖS ARBATOS             JUODOSIOS ARBATOS           VAISTAŽOLIŲ ARBATOS
 
 
Gydomosios vaistažolių arbatų savybės:
 
Visos arbatos yra turi teigiamų savybių: juoda arbata , žalia arbata, pu erh ar imbiero arbata, tačiau labiausia vertinama yra vaistažolių. 
 
Vaistažolės - tai gydomųjų savybių turintys augalai. Žinoma virš 12000 įvairių vaistažolių. Dauguma jų auga miškuose, krūmynuose, upių ir ežerų pakraščiuose, pelkėse, laukuose, taip pat jos auginamos daržuose ir soduose. Vaistažolių mišinius ir jų gydomąsias savybes žmonės žinojo gilioje senovėje. Svarbiausia, kad arbatas, liaudyje vadinamas užpilais ar nuovirais, gaminti labai paprasta, o jų poveikis didžiulis. Tačiau jos veikia švelniau už tabletes ir cheminius preparatus, tad gydytis jomis tenka ilgau.
 
Augale susikaupusių veikliųjų medžiagų koncentracijos yra mažesnės, tačiau įvairesnės. Vaistažolių arbatos labiau tinka lėtinėms ligoms gydyti ir profilaktikai. Tačiau jas reikėtų gerti ne ilgiau nei keturias - šešias savaites, nes to po jų poveikis silpnėja. 
 
Tačiau vaistažolių arbatą reikėtų gerti ne ilgiau, kaip keturias - šešias savaites, nes po to ji tampa nebe tokia veiksminga.Gydomąsias vaistažolių savybes lemia veikliosios medžiagos, kurios kaupiasi visame augale, o kartais tik kai kuriuose jo dalyse. 
 
Pagrindinės vaistiniuose augaluose esančios medžiagos:
 
• Glikozidai - gerina širdies, virškinamojo trakto veiklą, žadina apetitą; 
 
• Alkaloidai - stimuliuoja širdies ir kraujagyslių, centrinę nervų sistemą, veikia raminamai;
 
• Saponinai - lengvina atsikosėjimą, skatina tulžies, šlapimo, prakaito išsiskyrimą;
 
• Eteriniai aliejai - slopina uždegimą, spazmus, naikina mikrobus; 
 
• Rauginės medžiagos - stabdo kraujavimą, mažina uždegimą.

Daugelis vaistinių augalų savo sudėtyje turi vitaminų, tačiau tuo pačiu metu kai kurie iš jų yra nuodingi - rusmenė, pakalnutė, kelminis papartis, arba naudoji kaip prieskoniniai- čiobrelis, krapas, kmynas, petražolė. 
 
Iš vaistinių augalų bei jų mišinių gaminami nuovirai, ištraukos, užpilai, sultys, milteliai, tabletės, tepalai, arbatos. Daromos vaistinių augalų ir jų mišinių gydomosios vonios, inhaliacijos, pavilgai, kokteiliai. Vaistinių augalų preparatai yra mažiau kenksmingi už cheminius, rečiau sukelia alergiją. Mūsų gaminamos arbatos užsitarnavo didelį pasisekimą ir žmonių pripažinimą. Galime pasigirti gera sudėtimi pasižyminčios efektingos ir pripažintos yra mūsų gaminamos liekninamosios arbatos. Arbatos lieknėjimui ir organizmą valančios arbatos pasižymi tinkamai subalansuota vaistažolių sudėtimi, veikia švelniai ir lengvai, turi efektyvų sinergetinį poveikį.
 
Kitos mūsų gaminamos gydomosios vaistažolių arbatos „Fito" buvo kuriamos konsultuojantis su žinoma žolininke J. Balvočiūte. Šios serijos arbatos pažymi ne tik savo sudedamųjų vaistažolių sudėtimi ir poveikiu, bet ir puikiu aromatu ir skoniu. 
 
Nors vaistažolių arbatos labai naudingos mūsų organizmui, tačiau gydymą skiria gydytojas, atsižvelgdamas į ligonio būklę, amžių, ligas, kitus faktorius. Vaistažolės gali turėti ir šalutinių poveikių. Būtinai perskaitykite informacinį lapelį, prieš pradėdami gydytis vaistažolėmis.