Veido kremas pagal odos tipą: koks tinka?

Sveika, spindinti, elastinga oda – tai turi būti kiekvieno siekis. Šiuolaikinis žmogus, besirūpinantis savo išvaizda, sveikata ir higiena, neabejotinai turi bent vieną veido kremą. Tai viena svarbiausių veido odos priežiūros priemonių asmeninėje kosmetikos lentynėlėje, padedanti puoselėti savo odą, išlaikyti ją elastingą, sveikai spindinčią, skatinti ląstelių atkūrimą, užtikrinti tinkamą odos drėgmę ir lėtinti senėjimo procesus. Tiesa, tai nebaigtinis veido kremo teigiamų savybių sąrašas, jų yra gerokai daugiau, bet visgi vienas svarbiausių aspektų, kad visos tos savybės atsiskleistų, yra tinkamo kremo pasirinkimas.

Juk yra buvę situacijų, kad nusiperkate kremą, kuris, anot draugės ar kito žmogaus, tiesiog daro stebuklus, o štai jūs tepate, tepate, o to stebuklo kaip nėr, taip nėr... Kodėl? Atsakymas paprastas – tai, kas tinka vienam odos tipui, netiks kitam. Kokie veido kremai tinka pagal veido odos tipą?

Jei jūsų oda nuolat sausa, dirgli, tarsi įsitempusi, „pamarginta“ rausvomis dėmelėmis, jei pasitaiko, kad juntate niežėjimą, jūs turite jautrią odą. Šiam odos tipui būtina nuolatinė skrupulinga priežiūra – puikiai tinka kokybiški drėkinamieji, maitinantys, atkuriamieji veido kremai. Gali būti naudingas ir veido kremas, skirtas pigmentuotai odai.

Jei oda plonytė, pleiskanoja, kartais sausumas lemia niežėjimą, jūs turite sausą odą. Tikslinga naudoti švelnius veido kremus, papildytus gausiu maitinamųjų medžiagų kiekiu. Žinoma, būtina tepti ir drėkinamąjį kremą. Sausai odai tiks riebūs, taip pat minkštinamieji veido kremai. Jei oda ypač problemiška, naudokite atopinei odai skirtą veido kremą.

Jei kai kuriose veido dalyse oda sausa, o kitose – riebi, jūs turite mišrią odą. Geriausią priežiūrą užtikrinsite naudodami kremus, skirtus mišriai odai, arba skirtingus kremus atskiroms veido sritims.

Jei vargina aiškiai matomos poros, odos blizgumas ir akivaizdus riebumas, neabejotinai turite riebią odą. Tiks riebiai odai skirti veido kremai, puiku, jei jie bus papildyti alaviju, arbatmedžiu.

Jei diskomfortą kelia raustanti oda, naudokite specialius kremus nuo raudonio.

Tikslingai parinktas veido kremas garantuos puikią odos priežiūrą ir sveiką įvaizdį.