Vaikiškos prekės: svarbu kokybė ir patogumas

Kai namuose atsiranda mažylis, netrukus tėvai pastebi, kad to mažo žmogučio garderobas, žaislai, higienos priemonės ir kiti būtini dalykai užima labai didelę namų erdvės dalį. Mažo žmogučio priežiūrai, jo auginimui tikrai reikia labai daug daiktų, kad būtų užtikrintas ne tik sveikas ir kokybiškas vaiko augimas, bet ir mamos patogumas. Kokios vaikiškos prekės yra populiariausios ir be kurių mamos sunkiai įsivaizduoja vaikučio auginimą?

Buteliukai

Buteliukai – tai tos vaikiškos prekės, kurios dažniausiai įtraukiamos į pirmojo būtinumo kūdikių daiktų sąrašą. Kadangi dažnam kūdikiui tai kasdien naudojamas daiktas, būtina prioritetą teikti kokybei. Naujos kartos buteliukai turi vidinę oro cirkuliacijos sistemą, efektyviai sumažinančią mažylius varginančius pilvo diegliukus, nemalonų atpylimo procesą.

Čiulptukai ir kramtukai

Daugelio mažylių garderobe rastume čiulptukų. Dažniausiai prekyboje išvysite dvejopus: lateksinius ir silikoninius. Lateksiniai čiulptukai pasižymi tvirtumu, nes lateksas netrūkinėja, neplyšta, yra labai lankstus. Tokį čiulptuką reikės keisti maždaug kas mėnesį ar du, nes lateksas taip pat turi savybę gana greitai apsinešti apnašomis ir prarasti savo pirminę išvaizdą. Kita alternatyva – silikoniniai čiulptukai, atsparūs aukštai temperatūrai, saulės spinduliams, patvarūs ir atrodantys labai reprezentatyviai. Mažai tikėtina, kad vaikas atsikąs silikoninio čiulptuko. Prioritetą teikite ortodontiniams čiulptukams. Pastarieji efektyviai prisideda prie vaikučio taisyklingo burnos raumenų, žandikaulių ir dantenų formavimosi.

Prieš kūdikių dantukų dygimą ir jo metu labai praverčia kramtukai. Šiuo periodu mažyliai linkę viską kišti į burną ir graužti, todėl kramtukas – puikus pasirinkimas, prisidedantis prie taisyklingo žandikaulio vystymosi ir malšinantis besiruošiančių dygti ar jau dygstančių dantukų keliamą skausmą ar niežėjimą. Maža to, kokybiški kramtukai teigiamai veikia ir taisyklingą kalbos bei liežuvio padėties vystymąsi.

Vaikiški indai

Mažyliui pradėjus pratintis prie kieto maisto, kasdien rūpinamasi visaverte vaiko mityba. Tiesa, suvalgo jis labai nedaug, bet juk kelių gramų košės negaminsi? Tam, kad paruoštas maistas būtų laikomas saugiai ir sandariai, tikslinga jį laikyti silikoniniuose indeliuose. Vaikui augant reikalinga ir gertuvė. Pasirinkite tokią, kuri pagaminta iš saugių medžiagų, turinti vožtuvėlį ir neišsiliejanti.