Tarpdančių gelis su fluoru, 20 ml ir tarpdančių šepetėlis
-20%

Sena kaina: 6,40 €

Special Price 5,12 €

Tarpdančių gelis su fluoru, 20 ml ir tarpdančių šepetėlis

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Tepe
Brūkšninis kodas: 7317400010137

Sena kaina: 6,40 €

Special Price 5,12 €

Apie prekę

Naudojant tarpdančių šepetėlį su tarpdančių geliu, fluoras, esantis gelyje, lengvai patenka į tas vietas, kur gali atsirasti kariesas. Efektyvus valymas, apsauga nuo karieso ir gaivus kvapas!
Aprašymas

Detalės

Dantų kariesas yra viena iš labiausiai paplitusių ligų visame pasaulyje, tarp įvairių amžiaus grupių. Tarpdančių tarpai yra rizikingas plotas atsirasti kariesui. Nauja priemonė apsaugoti tarpdančius nuo karieso yra TePe tarpdančių gelis su fluoru, specialiai pritaikytas naudoti su TePe tarpdančių šepetėliu. Įrodyta, kad tarpdančių gelio su fluoru naudojimas kartu su tarpdančių šepetėliu yra veiksmingesnis, nei kiti panašūs metodai.

Tyrimai rodo, kad tarpdančių šepetėlis suteikia papildomą poveikį ir yra kaip papildoma priemonė naudojant įprastą pastą su fluoridu. Be to, klinikiniai tyrimai parodė, kad 0.32 % NaF gelio yra labiau veiksminga nei 0.2 % NaF. Naudojimas:

  • Užtepkite gelio ant tarpdančių šepetėlio.
  • Įkiškite šepetėlį su tarpdančių geliu tarp dantų. Pradėkite valyti nuo galinių dantų, kur yra didžiausia rizika karieso atsiradimui.
  • Jei reikia, uždėkite dar gelio ant šepetėlio.
  • Tam, kad pasiekti optimalų fluoro efektą, tarpdančių gelis turi būti naudojamas po dantų išvalymo dantų šepetėliu vakare. Po to nepraskalaukite dantų vandeniu.

Gamintojas: TePe Munhygienprodukten AB, Švedija.
Platintojas: UAB „Herba Humana“ Konstitucijos pr. 9-123, LT-09308 Vilnius, Lietuva.

Sudėtis

Sudėtis

1. Kas yra TePe tarpdančių gelis?
TePe tarpdančių gelis yra fluoro gelis, specialiai sukurtas TePe tarpdančių šepetėliams. Tai yra neabrazyvinis, mėlynas, mėtų skonio gelis, turintis 0.32% natrio fluorido (NaF) (fluoro koncentracija yra 1500 ppm).

2. Kodėl fluoras?
Natrio fluoridas yra seniai žinomas ir daugelį metų šis fluoro junginys buvo dažnai naudojamas. Fluoras sustiprina emalį, pašalina ankstyvaus karieso požymius ir sulėtina demineralizacijos procesą. Jis sumažina rūgščių išsiskyrimą.

3. Kada reikia naudoti TePe tarpdančių gelį?
Kiekvienam, kuris rūpinasi savo dantų higiena ir nori apsaugoti dantis nuo ėduonies.

По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Tarpdančių gelis su fluoru, 20 ml ir tarpdančių šepetėlis"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės