Sterimar fiziologinis jūros vanduo, 100 ml
9,00 €

Sterimar fiziologinis jūros vanduo, 100 ml

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Brūkšninis kodas: 3331300097221
9,00 €

Apie prekę

Sterimar mikrodifuzinis jūros vandens purškalas. Natūraliai pagerina nosies landų praeinamumą.
Aprašymas

Detalės

Nosis ir jos gleivinė yra labai svarbi kvėpavimui. Nosies gleivinė padengta plaukeliais ir veikia kaip kondicionierius - įkvepiamas oras nosyje išvalomas, sušildomas ir sudrėkinamas. Kai nosies gleivinė yra pernelyg sausa arba išburkusi, jei nosies gleivinės plaukeliai yra užteršti, nosis negali tinkamai funkcionuoti. Dulkės, bakterijos ir virusai gali netrukdomi patekti į mūsų organizmą. Gleivinėje taip pat yra patogeninių mikrobų, dėl kurių gali išsivystyti ausų-nosies-gerklės srities uždegimas.

Tokia paprasta nosies higienos priemonė kaip plovimas STÉRIMAR preparatu padeda atstatyti nosies funkcijas. STÉRIMAR yra izotoninis* filtruotas jūros vandens tirpalas. 100% natūralus ir be konservantų. STÉRIMAR sudėtyje yra jūros vandens mineralų ir mikroelementų. Jūros vanduo renkamas giliuose vandenyse toliau nei už 20 kilometrų nuo kranto linijos, kur jis negali būti užterštas pajūrio vandenimis. Tikrinamas jo grynumas, jis sterilizuojamas, ir gaminamas izotoninis tirpalas. Jūros vandens sudėtis yra labai įvairi, jame yra 92 mineralai bei mikroelementai. STÉRIMAR flakonai gaminami su specialiais fiziologiniais antgaliais, pritaikytais įvairaus amžiaus žmonėms.

  • Mikrodifuzinė STÉRIMAR aerozolio sistema užtikrina tolygų tirpalo patekimą ant gleivinės ir geresnį jos sudrėkinimą; dėl ilgesnio kontakto su gleivine geriau pasisavinami mikroelementai.
  • STÉRIMAR tirpalui būdingos naudingos mineralinių druskų bei jūros mikroelementų savybės.
  • STÉRIMAR nosies higienai ir drėkinimui, kasdieniam vartojimui - 2 – 6 įpurškimai per dieną.Vaikams ir suaugusiems.

Gamintojas: Fumouze Laboratoires, Prancūzija

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Sterimar fiziologinis jūros vanduo, 100 ml"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės