Silikoninis žindukas Dr. Brown's tirštoms sultims ar košėms, 2 vnt.
-15%

Sena kaina: 6,95 €

Special Price 5,90 €

Silikoninis žindukas Dr. Brown's tirštoms sultims ar košėms, 2 vnt.

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239304914

Sena kaina: 6,95 €

Special Price 5,90 €

Apie prekę

Žindukai tirštoms sultims arkošelėms standartiniams buteliukams. 2 silikoniniai žindukai. Be bisfenolio A. Šie žindukai skirti Dr.Brown‘s Natural Flow buteliukams. Kiti žindukai šiems buteliukams gali netikti, ir kūdikiui gali būti sunku maitintis.

Aprašymas

Detalės

Dr.Brown‘s Natural Flow standartiniams buteliukams. Kiti žindukai šiems buteliukams gali netikti, ir kūdikiui gali būti sunku maitintis.

Prieš pirmą naudojimą: dirbkite tik su švariomis rankomis ir ant švarių paviršių. Pavirinkite žindukus 5 minutes atvirame puode. Jei virinsite ilgiau, žindukai gali susigadinti. Įsitikinkite, kad žinduko skylutė švari. Po pirmo naudojimo: žindukus galima sterilizuoti elektriniame ar mikrobangų krosnelės sterilizatoriuje, juos galima plauti indaplovėje ant virštutinės lentynos. Vandens temperatūra neturi būti aukštesnė kaip 600C.

Prieš kiekvieną naudojimą: Patempkite žinduką, kad įsitikintumėte, jog jis neplyšta. Pakeiskite kitu, jei pasirodo kokie nors susidėvėjimo požymiai- plyšimai ar formos pasikeitimas. Kūdikis gali įkvėpti mažas daleles, o tai gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus. Ištraukite buteliuką iš burnos, kai kūdikis nebevalgo.

Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai: perspėjimas! Žindukus naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Niekada neduokite žinduko vietoje čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių gėrimas gali sugadinti dantis.

Prieš maitinimą visada patikrinkite maisto temperatūrą. Neišverskite žinduko į kitą pusę. Jei jums kiltų kokių nors maitinimo problemų ar klausimų, susisiekite su savo gydytoju.

Gamintojas: Handi-craft company, JAV

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Silikoninis žindukas Dr. Brown's tirštoms sultims ar košėms, 2 vnt."

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės