Silikoninis žindukas neišnešiotiems naujagimiams Dr. Brown's , 2 vnt.
-30%

Sena kaina: 3,74 €

Special Price 2,61 €

Silikoninis žindukas neišnešiotiems naujagimiams Dr. Brown's , 2 vnt.

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239304860

Sena kaina: 3,74 €

Special Price 2,61 €

Apie prekę

Žindukai neišnešiotiems naujagimiams standartiniams buteliukams. 2 silikoniniai žindukai. Be bisfenolio A. Šie žindukai skirti Dr.Brown‘s Natural Flow buteliukams.

Aprašymas

Detalės

Prieš pirmą naudojimą: dirbkite tik su švariomis rankomis ir ant švarių paviršių. Pavirinkite žindukus 5 minutes atvirame puode. Jei virinsite ilgiau, žindukai gali susigadinti. Įsitikinkite, kad žinduko skylutė švari.

Po pirmo naudojimo: žindukus galima sterilizuoti elektriniame ar mikrobangų krosnelės sterilizatoriuje, juos galima plauti indaplovėje ant virštutinės lentynos. Vandens temperatūra neturi būti aukštesnė kaip 600C. Prieš kiekvieną naudojimą: Patempkite žinduką, kad įsitikintumėte, jog jis neplyšta. Pakeiskite kitu, jei pasirodo kokie nors susidėvėjimo požymiai- plyšimai ar formos pasikeitimas.

Kūdikis gali įkvėpti mažas daleles, o tai gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus. Ištraukite buteliuką iš burnos, kai kūdikis nebevalgo.

Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai: perspėjimas! Žindukus naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Niekada neduokite žinduko vietoje čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių gėrimas gali sugadinti dantis.

Prieš maitinimą visada patikrinkite maisto temperatūrą. Neišverskite žinduko į kitą pusę. Jei jums kiltų kokių nors maitinimo problemų ar klausimų, susisiekite su savo gydytoju.

Gamintojas: Handi-craft company, JAV.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Silikoninis žindukas neišnešiotiems naujagimiams Dr. Brown's , 2 vnt."

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės