Silikoninis žindukas neišnešiotiems naujagimiams, 2vnt
-10%

Sena kaina: 4,19 €

Special Price 3,76 €

Silikoninis žindukas neišnešiotiems naujagimiams, 2vnt

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239002926

Sena kaina: 4,19 €

Special Price 3,76 €

Apie prekę

Žindukai neišnešiotiems naujagimiams
standartiniams buteliukams Dr. Brown's
Aprašymas

Detalės

2 silikoniniai žindukai. Be bisfenolio A. Šie žindukai skirti Dr.Brown‘s Natural Flow buteliukams. Kiti žindukai šiems buteliukams gali netikti, ir kūdikiui gali būti sunku maitintis. Prieš pirmą naudojimą: dirbkite tik su švariomis rankomis ir ant švarių paviršių. Pavirinkite žindukus 5 minutes atvirame puode. Jei virinsite ilgiau, žindukai gali susigadinti. Įsitikinkite, kad žinduko skylutė švari. Po pirmo naudojimo: žindukus galima sterilizuoti elektriniame ar mikrobangų krosnelės sterilizatoriuje, juos galima plauti indaplovėje ant virštutinės lentynos.

Vandens temperatūra neturi būti aukštesnė kaip 600C. Prieš kiekvieną naudojimą: Patempkite žinduką, kad įsitikintumėte, jog jis neplyšta. Pakeiskite kitu, jei pasirodo kokie nors susidėvėjimo požymiai- plyšimai ar formos pasikeitimas. Kūdikis gali įkvėpti mažas daleles, o tai gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus. Ištraukite buteliuką iš burnos, kai kūdikis nebevalgo. Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai: perspėjimas! Žindukus naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra.

Niekada neduokite žinduko vietoje čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių gėrimas gali sugadinti dantis. Prieš maitinimą visada patikrinkite maisto temperatūrą. Neišverskite žinduko į kitą pusę. Jei jums kiltų kokių nors maitinimo problemų ar klausimų, susisiekite su savo gydytoju.

Gamintojas: Handi-craft company, JAV.
Platintojas: UAB „Cukė“, įm.k. 302695023. www.drbrowns.lt El.p. info@cuke.lt; tel.: 867022226. Pagaminta Vokietijoje.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Silikoninis žindukas neišnešiotiems naujagimiams, 2vnt"

Parašyti savo apžvalgą