Rolly – kramtomasis dantų šepetukas (žalias), 6vnt
3,99 €

Rolly – kramtomasis dantų šepetukas (žalias), 6vnt

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Brūkšninis kodas: 477903430061
3,99 €

Apie prekę

Rolly – kramtyk ir ritinėk! Rolly – kramtomasis dantų šepetukas. Burnos gaiva per 2 minutes! Rolly mini Toothbrush mėtų skonio!
Aprašymas

Detalės

Kramtomuoju dantų šepetuku Rolly patogu ir greita naudotis, jis yra gaivaus šviežių mėtų arba persikų skonio, naudojant nereikia vandens ir jis puikiai tinka keliaujant. Dantų šepetukas Rolly išvalys ne tik dantis, liežuvį, burnos ertmę, bet ir suteiks šviežumo jausmą bet kuriuo paros metu, kad ir kur būtumėte! Kramtomasis dantų šepetukas Rolly – geriausia priemonė, užtikrinanti greitą ir efektyvią burnos higieną bei gaivų kvapą, kai esate ne namie!

  • Greita ir patogu naudoti
  • Gaivaus mėtų arba persikų skonio
  • Naudojant nereikia vandens 
  • Idealiai tinka keliaujant 

Kramtomasis dantų šepetukas turi net 276 skirtingo dydžio šerelius, pašalinančius ant dantų, liežuvio ir burnos ertmėje susikaupusias apnašas. Moksliniais tyrimais, atliktais Niujorko universiteto Odontologijos kolegijoje (JAV), įrodyta, kad kramtomasis šepetukas Rolly dantų apnašas šalina veiksmingiau nei kramtomoji guma. Šepetuko sudėtyje yra natūralaus ksilitolio, blokuojančio dantų apnašų susidarymą, ir fluoro, kuris stiprina dantų emalį.

Minkštas šepetuko plastikas masažuoja dantenas. Naudojimas: kramtyti 2–3 minutes ir išmesti. Rekomenduojama vaikams nuo 7 metų. Naudoti tik taip, kaip nurodyta. Nenuryti. Pakuotėje yra 6 vnt.

Kramtomieji dantų šepetukai Rolly gaminami specializuotoje farmacijos įmonėje, laikantis griežtų higienos taisyklių. Produktas pagamintas iš poliamido plastiko, kuris tinkamas liestis su maistu. Produktas atitinka Europos Bendrijos reglamentus dėl su maistu besiliečiančių medžiagų. Gaminys patentuotas visame pasaulyje.

Pagaminta Italijoje. Importuotojas: UAB „Itališki aksesuarai“ Linkmenų g. 13, LT-09300 Vilnius Tel. +370 655 20 990 www.garocare.lt

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Rolly – kramtomasis dantų šepetukas (žalias), 6vnt"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės