DR. BROWN'S rankinis pientraukis su priedais
-20%

Sena kaina: 59,44 €

Special Price 47,55 €

DR. BROWN'S rankinis pientraukis su priedais

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239319475

Sena kaina: 59,44 €

Special Price 47,55 €

Apie prekę

Rankinis pientraukis maitinančioms mamoms.
Aprašymas

Detalės

Patogus naudotį net naktį. Dr. Brown‘s rankinis pientraukis su „SoftShape ™“ minkštu silikoniniu skydeliu - tyliai dirbantis, bet galingas. Minkštas, 100% silikoninis „SoftShape ™“ skydelis patogiai prisitaiko prie įvairių krūties formų.

Du nutraukimo režimai geriau atkartojantys natūralų kūdikio maitinimą. Pradėkite nuo trumpesnių, bet dažnesnių nutraukimų, kad paskatintumėte pieno gamybą, ir lengvai reguliuodami pereikite prie ilgesnių nutraukimų, taip atkartodami ramesnį kūdikio žindimą. Pienas traukiams kuo švelniau, kad būtų panašu į vaiko žindymą (be staigaus ar greito nutraukimo) bei skatintų pieno gamybą. Sukurtas pagal natūralios mitybos specialistų ir mamų rekomendacijas.

Rankinis pientraukis yra kompaktiškas ir patogus kelionėse bei idealiai tinka į darbą grįžusioms mamoms.

Dr. Brown‘s rankinis pientraukis komplektuojamas kartu su Dr.Brown‘s Options+, 150 ml antikolikliniu, plataus kaklelio buteliuku su I lygio žinduku (0-3 mėn.) ir kelioniniu, sandariu dangteliu. Visas dalis galima plauti indaplovėje (viršutinėje lentynoje). Plataus kaklelio buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sistema, kuris prisukamas prie pientraukio. Iš buteliuko galėsite maitinti kūdikį arba, užsukę laikymo dangtelį laikyti, kambario temperatūroje, šaldytuve arba šaldiklyje iki kūdikį reikės maitinti. Rankinis pientraukis yra visiškai išardomas, todėl jį lengva išplauti. Galima plauti indaplovėje (tik ant viršutinių grotelių). Be bisfenolio A.

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "DR. BROWN'S rankinis pientraukis su priedais"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės