PROBIOTIC valiklis, dėmes ir kvapus naikinantis, 500ml
-30%

Sena kaina: 5,48 €

Special Price 3,84 €

PROBIOTIC valiklis, dėmes ir kvapus naikinantis, 500ml

Būsena: Prekyboje

Brūkšninis kodas: 4779032310161

Sena kaina: 5,48 €

Special Price 3,84 €

Apie prekę

Dėmes ir kvapus naikinantis valiklis PROBIOTIC, 0,5 l

Aprašymas

Detalės

PROBIOTIC natūralus dėmes ir kvapus naikinantis valiklis su probiotikais, 500 ml. Valiklis skirtas minkštų baldų, kilimų, avalynės, audinių dėmių ir nemalonių kvapų šalinimui. Valiklis efektyviai šalina net įsisenėjusias riebalines, vaisių ir augalų, šokolado, raudonojo vyno, kavos, kraujo ir kitas dėmes.

Sudedamosios dalys: Isopropyl alcohol, Alcohols C12-14 ethoxylated,

Instrukcija: Purkšti ant dėmės. Palikti kelioms minutėms. Po to, uždėjus švarią šluostę, nuspausti. Ypatingai sunkiai pašalinamoms dėmėms rekomenduojama užpurkšti valiklio ant dėmės, palaikyti 5-8 min. ir išskalbti su PROBIOTIC skalbimo skysčiu. Kvapų šalinimui užpurkšti produkto ant kvapo šaltinio ir palikti, jei yra galimybė – išnešti į geriau vėdinamą patalpą ar balkoną.

Įspėjimas: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Patekus į akis: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą išmesti laikantis teisės aktais nustatytų reikalavimų.

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "PROBIOTIC valiklis, dėmes ir kvapus naikinantis, 500ml"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės