PROBIOTIC indų ploviklis, su probiotikais ir gintaro ekstraktu, 500ml
2,29 €

PROBIOTIC indų ploviklis, su probiotikais ir gintaro ekstraktu, 500ml

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Brūkšninis kodas: 4779032310710
2,29 €

Apie prekę

Indų ploviklis PROBIOTIC su gintaro ekstr. ir probiotikais,0,5 l

Aprašymas

Detalės

Indų ploviklis pagamintas iš natūralios kilmės, ekologiškų, tarpusavyje tinkamai suderintų žaliavų. Indų ploviklis su probiotikais praturtina natūralią odos mikroflorą, užtikrina nuotekų sistemų kvapų kontrolę bei subalansuoja mikrobiologinę aplinką visoje virtuvės zonoje (šluostės ir kempinės, kriauklė, stalviršis, nuotekų sistema ir t.t.).

Instrukcija: Vieną – du lašus ploviklio užlašinti ant kempinės, su kuria plaunate indus. Arba: lengvai užterštiems indams įpilkite 2 ml (1/2 arbatinio šaukštelio) 5L vandens. Stipriai užterštiems indams įpilkite 4 ml (1 arbatinį šaukštelį) 5L vandens.

Įspėjimas: Pavojinga. Smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Patekus į akis: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu, išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ /kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą išmesti laikantis teisės aktais nustatytų reikalavimų.

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "PROBIOTIC indų ploviklis, su probiotikais ir gintaro ekstraktu, 500ml"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės