Elgon plaukų emulsija Primaria Remineralising Water, 125 ml
12,98 €

Elgon plaukų emulsija Primaria Remineralising Water, 125 ml

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Elgon
Brūkšninis kodas: 8032539292177
12,98 €

Apie prekę

Elgon Primaria Remineralising Water plaukų emulsija pažeistiems ir nualintiems plaukams. Be parabenų.
Aprašymas

Detalės

Mineralų kiekį atkurianti plaukų emulsija pažeistiems ir nualintiems plaukams kasdieniniam naudojimui. Be parabenų. Rezultatas: gyvybingumą atkurianti emulsija užtikrina kasdienę plaukų apsaugą, pažeisti plaukai tampa stiprūs, lankstūs ir gyvybingi. Lengvai šukuojami.

Sudėtis: mėlynieji ir žalieji dumbliai bei keratino amino rūgštys. Dumbliai skatina galvos odos ląstelių atsinaujinimą, naikina patogeninius mikroorganizmus. Dumblių sudėtyje gausu beta karotino, todėl pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, vitaminų ir mineralų, omega-6 ir omega-3 riebalų amino rūgščių, saugančių plaukus nuo išorinių pažeidimų ir suteikiančių jiems atsparumo bei tvirtumo. Kolageno dariniai ir provitaminas B5.

Naudoti: purkšti ant drėgnų plaukų prieš juos formuojant. Tinka ir sausiems plaukams, jų nesuploja, neatrodo susivėlę.Naudoti vietoj kondicionieriaus, ypač naudingas esant riebalų pertekliui, nes plaukus suminkština ir neleidžia sukristi.Rekomenduojama naudoti prieš dažymą, kad išsivalytų poros. Nenuplauti.

Pagaminta Italijoje.
UAB „Itališki aksesuarai“, Tel.: (8-655) 2 09 90, www.garocare.lt

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Elgon plaukų emulsija Primaria Remineralising Water, 125 ml"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės