Primaria Peeling Mask pylingo kaukė galvos odai, 150ml
-30%

Sena kaina: 13,99 €

Special Price 9,79 €

Primaria Peeling Mask pylingo kaukė galvos odai, 150ml

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Brūkšninis kodas: 8032539290432

Sena kaina: 13,99 €

Special Price 9,79 €

Apie prekę

Dermopurifying - pylingo kaukė galvos odai nuo pleiskanų.
Aprašymas

Detalės

Be parabenų. Pašalina suragėjusį odos sluoksnį, (pleiskanas) maistinės medžiagos lengviau pateks į odos audinius. Stipriai drėkina , suteikia elastingumą, giliai valo ir gydo odą. Slopina uždegimų centrus, palaiko natūralų vandens drėgmės lygį, įveikia mikroorganizmų ir bakterijų dauginimąsi, išvalo žuvusias ląsteles ir sumažina galvos odos niežėjimą, paraudimą, suirzimą.

Sudėtis: pagrindą sudaro mėlynieji ir žalieji dumbliai bei keratino amino rūgštys. Alantoinas –iš taukės šaknų ir sojos sėklų.Tai naujų lątelių augimo stimuliatorius,pasižymi odą minkštinančiomis ir išlyginančiomis savybėmis ,pašalina odos sustangrėjimą ir pažeidimus,išskaido žuvusias ląsteles. Naudoti.Išplovus plaukus su šampūnu,tepti priemonę ant galvos odos, laikyti 7-10 min, nuskalauti vandeniu ir šampūnu.

Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis – nedelsiant išskalaukite dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo vaikų. Produktą naudoti tik rekomenduotu būdu.Tinkamas: pradėjus naudoti, žr. ant pakuotės ( M raidė reiškia mėn.). UAB „Itališki aksesuarai“, Tel.: (8-655) 2 09 90

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Primaria Peeling Mask pylingo kaukė galvos odai, 150ml"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės