TePe Plaqsearch tabletės dantų apnašoms nustatyti, N10
-20%

Sena kaina: 3,93 €

Special Price 3,15 €

TePe Plaqsearch tabletės dantų apnašoms nustatyti, N10

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Tepe
Brūkšninis kodas: 7317400014043

Sena kaina: 3,93 €

Special Price 3,15 €

Apie prekę

Ar gerai išvalote dantis ir tarpdančius? TePe Plaqsearch - tabletės dantų apnašoms nustatyti ir įsitikinti ar gerai išsivalote dantis.
Aprašymas

Detalės

Reguliarus apnašų šalinimas užkerta kelią dantų problemoms. 
TePe PlaqSearch - paprasta ir veiksminga priemonė patikrinti, ar gerai išvalote dantis. Greitai ir akivaizdžiai parodo susidariusias NAUJŲ (iki 12 val. senumo) ir SENŲ apnašų vietas. Tai padeda išsiaiškinti problemines zonas, pagerinti dantų valymą, užkirsti kelią ėduonies progresavimui ir dantenų uždegimui. Tinka vaikams ir suaugusiems. Vaikai gali naudoti tuomet, kai išmoksta patys valytis dantis, tačiau iki 12 metų turėtų naudoti prižiūrint tėvams.

Naudojimas: išsivalykite dantis ir tarpdančius. Įlašinkite kelis lašus PlaqSearch skysčio į indelį arba tiesiai ant vatos tamponėlio, užtepkite jį ant dantų ir išskalaukite burną. Iki 12 val. senumo apnašos nusidažys RAUDONAI, senesnės - MĖLYNAI. Užbaigus išsivalykite dantis su dantų pasta. Saugokitės, kad nepatektų ant drabužių ir baldų, gali likti dėmių! Buteliuke yra 30ml skysčio, tai nemažas kiekis, todėl labiau rekomenduojamas odontologams ir higienistams.

Gamintojas: TePe Munhygienprodukten AB, Švedija 
Platintojas: UAB „Herba Humana", Konstitucijos pr. 9-123, Vilnius. Tel. 8 5 275 4127

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "TePe Plaqsearch tabletės dantų apnašoms nustatyti, N10"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės