Rankinis pientraukis Dr. Brown's ir 120 ml buteliukas
-40%

Sena kaina: 47,49 €

Special Price 28,50 €

Rankinis pientraukis Dr. Brown's ir 120 ml buteliukas

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Brūkšninis kodas: 0-7223930051

Sena kaina: 47,49 €

Special Price 28,50 €

Apie prekę

Dr.Brown‘s rankinis pientraukis maitinančioms mamoms ir plataus kaklelio buteliukas mažylio maitinimui viename. Prekė su pažeista pakuote pigiau. Prekių kiekis ribotas.

Aprašymas

Detalės

Dr.Brown‘s rankinis pientraukis ir 120 ml. plataus kaklelio buteliukas – viskas viename rinkinyje pienui ištraukti, jį laikyti ir maitinti kūdikį. Minkštas, lankstus krūties gaubtas puikiai prisitaiko ir juda kartu su krūtimi, traukiant pienelį.

Itin minkštas lankstus krūties gaubtas priglunda prie krūties ir, traukiant pienuką, natūraliai juda kartu su krūtimi, imituodamas maitinimą. Pienas traukiams kuo švelniau, kad būtų panašu į vaiko žindymą (be staigaus ar greito nutraukimo) bei skatintų pieno gamybą. Sukurtas pagal natūralios mitybos specialistų ir mamų rekomendacijas.

Komplekte yra 120 ml „Dr. Brown‘s“ plataus kaklelio buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sistema, kuris prisukamas prie pientraukio. Iš buteliuko galėsite maitinti kūdikį arba, užsukę laikymo dangtelį laikyti, kambario temperstūroje, šaldytuve arba šaldiklyje iki kūdikį reikės maitinti. Rankinis pientraukis yra visiškai išardomas, todėl jį lengva išplauti. Galima plauti indaplovėje (tik ant viršutinių grotelių). Be bisfenolio A.

Naudojimosi instrukcija pakuotės viduje.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Rankinis pientraukis Dr. Brown's ir 120 ml buteliukas"

Parašyti savo apžvalgą