Perskindol Active Gelis, 100ml
9,44 €

Perskindol Active Gelis, 100ml

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Brūkšninis kodas: 7640102473086
9,44 €

Apie prekę

Šaldantį poveikį sukeliantis Perskindol Active Classic Gel ypač rekomenduojamas skausmui, pvz. raumenų ar lengvam potrauminiam skausmui šalinti ir lengvinti.

Aprašymas

Detalės

Perskindol Active Classic Gel yra šaldomasis gelis, kurio sudėtyje yra mentolio ir eterinių aliejų. Užteptas gelis suteikia dvejopą poveikį: nedelsiant pasireiškia šaldomasis ir raminamasis poveikis, o masažuojant stimuliuojama kraujotaka ir atpalaiduojami raumenys.

Svarbi informacija: Perskindol Active Classic Gel lengvai tepamas ant odos, nelieka riebių likučių (jei tepama kaip rekomenduojama), todėl rankos ir drabužiai lieka švarūs.

Sudėtis. Vanduo, dekano rūgšties ir oktano rūgšties trigliceridas, izopropilo alkoholis, mentolis, paprastoji pušis (paprastųjų pušų eterinis aliejus), karbomeras, amonio hidroksidas, apelsininis citrinmedis (apelsininių citrinmedžių eterinis aliejus), šliaužiančioji bruknuolė (šliaužiančiųjų bruknuolių eterinis aliejus), bergaminis citrinmedis (bergaminių citrinmedžių eterinis aliejus), vaistinis citrinmedis(vaistinių citrinmedžių eterinis aliejus), terpineolis, terpineolio acetatas, etilacetatas, benzilbenzoatas, metilparabenas, kvapusis rozmarinas (kvapiųjų rozmarinų eterinis aliejus), propilparabenas, tikroji levanda(tikrųjų levandų eterinis aliejus), geraniolis, citronelolis, limonenas, citralis, linaloolis.

Perskindol Active Classic Gel negalima vartoti, jei yra padidėjęs jautrumas ar alergija salicilatams, ar bet kuriai aukščiau paminėtai sudedamajai medžiagai. Gelio negalima tepti ant žaizdų ar aplink akis. Patekus ant akių, jas reikia gerai nuplauti vandeniu. Nenaudoti spaudžiamūjų tvarsčių ir neuždengti. Jei vartojama ilgiau kaip 21 dieną, rekomenduojama 3 dienų pertrauka.

Negalima naudoti jaunesniems kaip 5 metų vaikams. Atsargumo dėlei negalima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, žemesnėje kaip 25 laipsniai temperatūrje. Po kiekvieno vartojimo gerai užsukti dangtelį.

Pagaminta Šveicarijoje. Gamintojas: VIfor SA, Rte de Moncor 10, 1752 Villars-sur-Glane
Atstovas Lietuvoje: UAB, Norameda, Meistrų 8A, Vilnius, Lietuva

 

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Perskindol Active Gelis, 100ml"

Parašyti savo apžvalgą