Pagalvė kūdikių maitinimui, rožinė Dr. Brown's
-40%

Sena kaina: 67,32 €

Special Price 40,39 €

Pagalvė kūdikių maitinimui, rožinė Dr. Brown's

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Brūkšninis kodas: 85160600218

Sena kaina: 67,32 €

Special Price 40,39 €

Apie prekę

Dr.Brown‘s maitinimo pagalvė - dygsniuotas 100 proc. medvilnės viršus, antimikrobinė, mažiau susitepanti. Pažeista pakuotė !

Aprašymas

Detalės

Maitinimo pagalvės modelis GIA – patentuotas. Pagalvė sukurta siekiant pagerinti virškinimą ir padėti išvengti maisto atpylimo. Jos vienas kampas yra nuožulnus (nukreiptas žemyn), kad kūdikis gulėtų pakreiptoje padėtyje (galvytė aukščiau už kūnelį). Žindymo pagalvė GIA sumodeliuota žindymo specialisto, atsižvelgiant į mamų poreikius. Pagalvė yra patogi ir universali, išsiskirianti forma ir dizainu. Ji labai greitai išpopuliarėjo, nes yra aukštesnė ir platesnė, lyginant su kitomis kūdikių žindymo pagalvėmis, todėl mamos gali įvairiais būdais ją pasidėti, kad tiek kūdikiui, tiek joms būtų kuo patogiau.

Užvalkalas – 100% medvilnė. Galima skalbti automatinėje skalbimo mašinoje. Pagalvę galima naudoti su esamu užvalkaliuku arba papildomai įsigyti spalvotus užvalkaliukus pagalvei, kurie yra be užtrauktukų. Užvalkaliukus lengva apvilkti ir paprasta nuvilkti bei išskalbti skalbimo mašinoje. Be ftalatų, latekso, švino ir BPA.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Pagalvė kūdikių maitinimui, rožinė Dr. Brown's"

Parašyti savo apžvalgą