OCULOCIN REGEN, AKIŲ LAŠAI, 0,5 ML X 10 VNT.
-20%

Sena kaina: 9,99 €

Special Price 8,00 €

OCULOCIN REGEN, AKIŲ LAŠAI, 0,5 ML X 10 VNT.

Būsena: Prekyboje

Brūkšninis kodas: 4779036660149

Sena kaina: 9,99 €

Special Price 8,00 €

Apie prekę

OCULOCIN REGEN Drėkinantys akių lašai 5 ml Raminantys ir apsaugantys jautrias akis 10 monodozinių lašintuvų po 0,5 ml

Aprašymas

Detalės

INDIKACIJOS: Akių lašai skirti išplauti, sudrėkinti, apsaugoti akių paviršių ir mažinti sudirgimą. Rekomenduojami kaip pagalbinė priemonė po akių operacijos ar intervencinės diagnostikos.

SUDĖTIS: Išgrynintas vanduo, glicerinas, alavijo ekstraktas, mėlynių ekstraktas, propolio ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas, natrio chloridas, boro rūgštis, natrio tetraboratas, dinatrio EDTA .

VARTOJIMO REKOMENDACIJOS:

Įlašinti 1-2 lašus į kiekvieną akį. Pakartotinai uždaromas lašintuvas rekomenduojamas vienkartiniam naudojimui. Išmesti per 24 valandas po lašintuvo atidarymo. Saugus vartoti taip dažnai, kaip reikia. Be konservantų. Tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius. Geresniam poveikiui rekomenduojama palaukti 2 minutes po lašų sulašinimo, prieš įsidedant kontaktinius lęšius.

ATSARGUMO PRIEMONĖS:

Neliesti atidarytu lašintuvu jokio paviršiaus, kad išvengti užteršimo. Negalima nuryti. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti, jei yra alergija bet kuriai akių lašų sudedamajai daliai.

Laikyti ne aukštesneje kaip 30 °C temperaturoje. Neužšaldyti. Nevartoti, jei tirpale matomos dalelės. Nevartoti, jei lašintuvas pažeistas ar nesandarus. Nevartoti pasibaigus ant pakuotės dėžutės ir lašintuvo po EXP nurodytam tinkamumo laikui. Galioja iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Atsiradus akių sudirgimui, kreiptis i gydytoją.

Laikytis visų nurodymų, nurodytų ant pakuotės ir informacijoje vartotojui, arba vartoti kaip nurodė gydytojas.

Medicinos priemonė.

Gamintojas: ORIGMED Tiekėjas: UAB „ORIGMED“

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "OCULOCIN REGEN, AKIŲ LAŠAI, 0,5 ML X 10 VNT."

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės