OCULOCIN PROPO, BUTELIUKAS, 10 ML
9,99 €

OCULOCIN PROPO, BUTELIUKAS, 10 ML

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Brūkšninis kodas: 4779036660132
9,99 €

Apie prekę

OCULOCIN PROPO Sterilūs akių lašai 10 ml. Raminantys ir gaivinantys lašai sudirgusioms akims

Aprašymas

Detalės

INDIKACIJOS: Akių lašai pavargusioms, sudirgusioms akims, skirti išplauti ir sudrėkinti akis bei mažinti išorės veiksnių sukeltą diskomfortą.

SUDĖTIS: Išgrynintas vanduo, glicerinas, alavijo ekstraktas, vaistinių ramunėlių ekstraktas, propolio ekstraktas, natrio chloridas, boro rūgštis, natrio tetraboratas, dinatrio EDTA.

VARTOJIMO REKOMENDACIJOS:

Naudojant pirmą kartą, nuimti nuo buteliuko dangtelio pirmo atidarymo kontrolės žiedą. Nuėmus dangtelį apversti buteliuką lašintuvu žemyn ir stipriai spausti tol, kol tirpalas pradės tekėti. Tokiu būdu lašintuvas yra paruoštas naudoti. Įlašinti 1-2 lašus į kiekvieną akį. Saugus vartoti taip dažnai, kaip reikia. Be konservantų. Tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius. Geresniam poveikiui rekomenduojama palaukti 2 minutes po lašų sulašinimo, prieš įsidedant kontaktinius lęšius. Galima vartoti 90 dienų po atidarymo.

ATSARGUMO PRIEMONĖS:

Neliesti atidaryto  buteliuko lašintuvu jokio paviršiaus, iškart po įlašinimo tvirtai uždėti dangtelį, kad išvengti užteršimo. Negalima nuryti. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti, jei yra alergija bet kuriai akių lašų sudedamajai daliai. Laikyti ne aukštesnėje nei 30 oC  temperatūroje.

Neužšaldyti. Nevartoti, jei tirpale matomos dalelės. Nevartoti, jei buteliukas pažeistas ar nesandarus. Nevartoti pasibaigus ant pakuotės dėžutės ir buteliuko nurodytam tinkamumo laikui. Galioja iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos, jei buteliukas neatidarytas. Atidarius buteliuką lašus suvartoti per 90 dienų.

Atsiradus akių sudirginimui, kreiptis į gydytoją. Laikytis visų nurodymų, nurodytų ant pakuotės ir informacijoje vartotojui, arba kaip nurodė gydytojas.

 

 

Gamintojas: UAB „ORIGMED“ (Lietuva)

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "OCULOCIN PROPO, BUTELIUKAS, 10 ML"

Parašyti savo apžvalgą