Nasodren nosies purškalas, 50 mg
19,99 €

Nasodren nosies purškalas, 50 mg

Būsena: Prekyboje

Brūkšninis kodas: 5060173420017
19,99 €

Apie prekę

Įpurškus Nasodren intensyviai šalinamas sekretas, užkimšęs nosį ir prienosinius ančius, kuris gali tęstis iki dviejų valandų. Tai padeda sumažinti galvos ir veido skausmus, dažnai lydinčius nosies užsikimšimą.
Aprašymas

Detalės

Nosies purškalas Nasodren yra gaminamas iš ciklamenų (Cyclamen europaeum L.) šviežių šakniagumbių sulčių ir šių šakniagumbių natūralaus vandeninio ekstrakto. Nasodren yra naudojamas simptomams: nosies užsikimšimui, sekrecijai iš nosies, uoslės praradimui, galvos ir veido skausmams, palengvinti. Jis pašalina susikaupusį gleivinės sekretą iš prienosinių ančių (sinusų, kurie susisiekia su nosies ertme per angas), nosies ertmės ir viršutinių kvėpavimo takų bei juos išvalo.

Simptomai greitai palengvėja jau po pirmos dozės panaudojimo. Įpurškus Nasodren, intensyviai šalinamas sekretas, užkimšęs nosį ir prienosinius ančius, kuris gali tęstis iki dviejų valandų. Tai padeda sumažinti galvos ir veido skausmus, dažnai lydinčius nosies užsikimšimą. Esant vidurinės ausies uždegimui, susikaupęs sekretas yra greitai pašalinamas, todėl sumažėja ausų skausmas ir bei atstatoma klausa.

Nasodren® negalima naudoti

  • Jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) ciklamenams, raktažolėms ir kitiems raktažolinių šeimos augalams.
  • Jeigu sergama nosies ir prienosinių ančių polipoze, kuri gali užblokuoti nosies landą bei sekreciją.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti gamintojo pakuotėje, 15C - 25C temperatūroje. Saugoti nuo šviesos. Paruošus tirpalą, Nasodren® laikyti šaldytuve (2C - 8C). Saugoti nuo šviesos. 

Gamintojas: Hartington Pharma Ltd.,1 Northumberland Ave., Trafalgar Square,London WC2N 5BW, Jungtinė Karalystė

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Nasodren nosies purškalas, 50 mg"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės