Mokėjimai

Užsakant prekes, mokėjimai atliekami per elektroninę bankininkystę.  Atsiskaityti grynais kurjeriui ar paštomate nėra galimybės.

Kaip pirkti?

  • Užsiregistruokite svetainėje (galite prikti ir neužsiregistravę)
  • Dėkite į krepšelį norimas prekes ir spauskite „Pirkti" 
  • Peržvelkite pasirinktų prekių sąrašą ir, jeigu reikia, koreguokite 
  • Pasirinkite mokėjimo ir prekių pristatymo būdą: nurodykite paštomatą, arba  tą adresą, kuriuo kurjerio galite laukti ne mažiau kaip 5 valandas (jeigu dirbate nuo ryto iki 17 val., nurodykite darbovietės adresą, jeigu planuojate būti namuose - namų).
  • Nurodykite TEISINGĄ telefono numerį, kad kurjeris prieš atvažiuodamas galėtų Jums paskambinti ir įspėti apie prekių pristatymą. arba SMSu gautumėte žinutę, kai prekės bus pristatytos į paštomatą.
  • Jeigu norėsite prekes atsiimti mūsų ofise Vilniuje, Konstitucijos pr. 9-123, sulaukite mūsų skambučio ar el.laiško apie užsakymo būklę ir tik tuomet atvažiuokite atsiimti prekių 
  • Grynaisiais arba kortele sumokėti už prekes galite tik atsiimdami prekes ofise Vilniuje, Konstitucijos pr. 9-123. Vežėjai grynųjų pinigų už prekes neima!
  • Prekes pristatysime nurodytu adresu per 2-3 darbo dienas nuo sąskaitos apmokėjimo dienos 
  • Prekes pristatysime nemokamai su Venipak kurjeriu ir į Omniva, DPD, LPEXPRESS paštomatus, jeigu užsakymo suma bus 30 Eur ir daugiau. Jeigu užsakymo suma yra mažesnė nei 30 Eur, Jums pervedant pinigus reiks sumokėti papildomai 2 EUR (paštomatu) arba 2,9 Eur (kurjeriu) už prekių pristatymą, išskyrus tuos atvejus, kai prekes pasiimate patys mūsų ofise
  • Jeigu nusipirkote prekę ir norite ją grąžinti dėl tam tikros priežasties (netinka dydis, spalva ar kt.), tuomet susisiekite su mumis dėl prekės grąžinimo. Prekės priimamos atgal, kai jų pakuotė nėra sudraskyta, perplėšta, prekė nėra panaudota. Prekės grąžinimu pasirūpina pats klientas, vežėjai prekei susigrąžinti nesiunčiami.

Nuo 2014 m. birželio įsigaliojo Naujieji vartotojų teisių direktyvos reikalavimai dėl varotojų teisių apsaugos. Nauji reikalavimai taikomi perkant nuotolinės prekybos būdu: t.y. internetu, telefonu, paštu ir ne prekybai skirtose patalpose, pavyzdžiui, namuose, darbo vietose, pardavėjo organizuotoje ekskursijoje ar pristatyme kavinėje. Daugiau informacijos apie naujas vartotojų teises rasite Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos tinklapyje 

 

Rekvizitai mokėjimui

UAB „Herba Humana"
Konstitucijos pr. 9-123, Vilnius 
Įmonės kodas 123054645
PVM m.k. LT230546417 
Bankas AB SEB bankas
Banko kodas 70440
A/s LT707044060005403290

JEIGU PASIRINKOTE PREKES ATSIIMTI OFISE


Jeigu prekes pasirinkote atsiimti ofise, Konstitucijos pr. 9-123, Vilnius, jį rasite prie Europos PC priaugusiame daugiaaukštyje. Prie įėjimo durų domofone surinkite skaičius 123 ir pakilkite į 4 aukštą. Iki susitikimų :)

Ofiso darbo laikas: I-IV nuo 8.30 iki 17.00 val., V nuo 8.30 iki 16.00 val.