Mėlynų "Options" siauro kaklelio buteliukų dovanų rinkinys Dr. Browns
-10%

Sena kaina: 47,49 €

Special Price 42,75 €

Mėlynų "Options" siauro kaklelio buteliukų dovanų rinkinys Dr. Browns

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Brūkšninis kodas: 072239306406

Sena kaina: 47,49 €

Special Price 42,75 €

Apie prekę

Dr.Brown‘s Mėlynų „Options“ buteliukų dovanų rinkinys. Rinkinį sudaro: 2 vnt 120 ml ir 3 vnt 240 ml „Options“ buteliukų, 2 vnt II lygio ir 2 vnt III lygio žindukų, kramtukas, buteliukų šepetys, 2 kelioniniai dangteliai ir 3 šepetėliai). Pirmasis naujos kartos buteliukas, kuris gali būti naudojamas ir su Vidine Oro Cirkuliacijos sistema, ir be jos.

Aprašymas

Detalės

Pirmasis naujos kartos buteliukas, kuris gali būti naudojamas ir su Vidine Oro Cirkuliacijos sistema, ir be jos. Ši sistema sumažina pilvo diegliukus, atpylinėjimą, atsirūgimą bei dujų kaupimąsi organizme. Mažesnė oksidacija padeda išsaugoti daugiau vitaminų C, A, E ir lipidų. Maitinimas nesusidarant vakuumui, panašiausias į maitinimą krūtimi.

Naujas tyrimas: neseniai atliktas universitetinis tyrimas nustatė, kad Dr.Brown‘o buteliukai išlaiko didesnį maistingųjų medžiagų lygį. Užpatentuota vidinė oro cirkuliacijos sistema:

  1. Oras patenka per buteliuko antkaklį ir teka per vidinę oro cirkuliacijos sistemą;
  2. Jis pro vamzdelį praeina pro pieną ar mišinuką į tuščią ertmę virš skysčio;
  3. Piene nesusidaro oro burbuliukai, o buteliuke nesusidaro vakuumas, žindukas nesusitraukia;
  4. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties. Buteliukas lyg auga kartu su kūdikiu – kai nebekankina pilvo diegliukai, Vidinę Oro Cirkuliacijos sistemą galima tiesiog išimti ir toliau naudotis buteliuku.

Perspėjimas: Nešildykite buteliuko mikrobangų krosnelėje, nes piene ar mišinuke gali susidaryti karštų vietų. Patikrinkite žinduką, jį patraukdami. Jei pastebėsite kokius nors susidėvėjimo požymius, pakeiskite jį kitu. Prieš naudojimą išplaukite visas dalis. Neleiskite kūdikiui buteliuko vienam žįsti lovelėje. Prieš maitinimą visada patikrinkite skysčio temperatūrą.

Gamintojas: Handi-craft company, JAV.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Mėlynų "Options" siauro kaklelio buteliukų dovanų rinkinys Dr. Browns"

Parašyti savo apžvalgą