Mėlynas čiulptukas Dr. Brown's III pakopos, nuo 18 mėn, 2vnt
-25%

Sena kaina: 12,57 €

Special Price 9,43 €

Mėlynas čiulptukas Dr. Brown's III pakopos, nuo 18 mėn, 2vnt

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239009840

Sena kaina: 12,57 €

Special Price 9,43 €

Apie prekę

Mėlynas ortodontinis Dr. Brown's čiulptukas mažyliams nuo 18 mėn. Tinkamam burnytės vystymuisi.
Aprašymas

Detalės

Didelis čiulptukas, sukurtas kūdikio burnytės vystymuisi. Labai plonas pagrindas-mažesnė įtaka kūdikio burnytei ir dantims. Ortodontinis čiulptukas - tinkamai liežuvio padėčiai. Sumažina slėgį žandikauliui. Be bisfenolio A. Perspėjimas: Neapvyniokite čiulptuko aplink vaiko kaklą, nes tai gali sukelti uždusimo pavojų.

Valymas: Naudokite tik su švariomis rankomis ir ant švarių paviršių. Prieš pirmą naudojimą pavirinkite 5 minutes vandenyje, leiskite atvėsti, išspauskite iš čiulptuko susikaupusį vandenį. Tai reikalinga, kad būtų užtikrinta higiena. Prieš kiekvieną naudijimą gerai išplaukite šiltame muiliname vandenyje arba indaplovėje ant viršutinės lentynos. Vandens temperatūta neturi viršyti 60 laipsnių C.

Nepalikite žinduko saulėje ar prie karštų paviršių, ar ilgiau nei rekomenduojama sterilizuojančiame skystyje, nes tai gali jį susilpninti. Niekada nekiškite žinduko į saldžias medžiagas ar vaistus, nuo to kūdikiui gali sugesti dantys. Keiskite čiulptuką kas vieną – du mėnesius, dėl saugumo ir higienos. Laikykite nuimamą čiulptuko apsaugą toli nuo vaikų.

Gamintojas: Handi-craft company, JAV.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Mėlynas čiulptukas Dr. Brown's III pakopos, nuo 18 mėn, 2vnt"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės