MAN Upgrey Gel dažantis plaukų gelis vyrams, 80 ml Nr. 7 (šviesiai tamsus)
-20%

Sena kaina: 9,08 €

Special Price 7,26 €

MAN Upgrey Gel dažantis plaukų gelis vyrams, 80 ml Nr. 7 (šviesiai tamsus)

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Elgon
Brūkšninis kodas: 805326510510

Sena kaina: 9,08 €

Special Price 7,26 €

Apie prekę

Elgon MAN Upgray Gel plaukus dažantis gelis vyrams Nr.7 (šviesiai tamsus) 80 ml
Aprašymas

Detalės

Žilų plaukų gelis specialiai vyrams –tai paprasčiausias ir lengviausias būdas atrodyti Jaunesniems! Plaukus dažantis gelis vyrams Upgray gel Nr. 7 (šviesiai tamsus). Greito veikimo (tik 5 min). Be amoniako. Be parabenų. Maskuoja žilus plaukus ir suteikia jiems natūralų atspalvį. Paprasta ir greita naudoti, kaip ir išsiplauti plaukus!

„Pakuotėje aktyvatoriaus nėra, jį reikia užsisakyti kaip atskirą prekę“

 

Rezultatas: tikras vyriškas kvapas ir žvilgantys plaukai! Natūralus spalvos pigmentas nusiplauna palaipsniui.Naudojimas: sumaišykite gelį su aktyvatoriumi (atskirai nenaudoti) MAN Apgrey Acivator santykiu (1:1). Gautą masę tepkite ant sausų plaukų ir laikykite 5 min. kruopščiai nuplaukite vandeniu. Ryškesnei spalvai išgauti – gautą masę laikykite ilgiau (10 min.). Po procedūros rekomenduojama naudoti šampūną ELGON MAN „Day Up Shampoo“ .

Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis, nedelsiant išskalaukite dideliu kiekiu vandens. Saugokite nuo vaikų. Nenaudokite produkto, jeigu ant odos yra išbėrimų, žaizdelių, sudirgintų vietų, jeigu užtepus oda paraudo, patino ar ėmė niežėti. Naudokite tik nurodytu būdu.Tinkamas: pradėjus naudoti, žr. ant pakuotės (M raidė reiškia mėn.).

UAB „Itališki aksesuarai“, Pagaminta Italijoje

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "MAN Upgrey Gel dažantis plaukų gelis vyrams, 80 ml Nr. 7 (šviesiai tamsus)"

Parašyti savo apžvalgą