MAN Upgrey Gel dažantis plaukų gelis vyrams 80ml, Nr4
9,08 €

MAN Upgrey Gel dažantis plaukų gelis vyrams 80ml, Nr4

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Elgon
Brūkšninis kodas: 805326510497
9,08 €

Apie prekę

MAN Upgray Gel plaukus dažantis gelis vyrams Nr.4 (tamsus) 80 ml
Aprašymas

Detalės

Žilų plaukų gelis specialiai vyrams – tai paprasčiausias ir lengviausias būdas atrodyti Jaunesniems! Plaukus dažantis gelis vyrams Upgray gel Nr. 4 (tamsus) su aktyvatoriumi Apgrey Acivator 20 vol. Greito veikimo (tik 5 min). Be amoniako. Be parabenų. Maskuoja žilus plaukus ir suteikia jiems natūralų atspalvį. Paprasta ir greita naudoti, kaip ir išsiplauti plaukus!

Rezultatas: tikras vyriškas kvapas ir žvilgantys plaukai! Natūralus spalvos pigmentas nusiplauna palaipsniui.Naudojimas: sumaišykite gelį su aktyvatoriumi (atskirai nenaudoti) MAN Apgrey Acivator santykiu (1:1). Gautą masę tepkite ant sausų plaukų ir laikykite 5 min. kruopščiai nuplaukite vandeniu. Ryškesnei spalvai išgauti – gautą masę laikykite ilgiau (10 min.).

Po procedūros rekomenduojama naudoti šampūną ELGON MAN „Day Up Shampoo“ . Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis, nedelsiant išskalaukite dideliu kiekiu vandens. Saugokite nuo vaikų. Nenaudokite produkto, jeigu ant odos yra išbėrimų, žaizdelių, sudirgintų vietų, jeigu užtepus oda paraudo, patino ar ėmė niežėti. Naudokite tik nurodytu būdu.Tinkamas: pradėjus naudoti, žr. ant pakuotės (M raidė reiškia mėn.).

UAB „Itališki aksesuarai“, tel.: +370 618 32697, www.garocare Pagaminta Italijoje.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "MAN Upgrey Gel dažantis plaukų gelis vyrams 80ml, Nr4"

Parašyti savo apžvalgą