Elgon Man Upgrey Gel dažantis gelis vyrams 80ml 5 Nr2 (tamsiai ruda)
-20%

Sena kaina: 9,08 €

Special Price 7,26 €

Elgon Man Upgrey Gel dažantis gelis vyrams 80ml 5 Nr2 (tamsiai ruda)

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Elgon
Brūkšninis kodas: 805326510480

Sena kaina: 9,08 €

Special Price 7,26 €

Apie prekę

ELGON MAN plaukus dažantis gelis VYRAMS (tamsiai rudos spalvos) Nr.2. Specialiai vyrams sukurtas ypač greito veikimo (5 min) plaukus dažantis gelis. Be amoniako. Maskuoja žilus plaukus ir suteikia jiems natūralų įvaizdį.

Aprašymas

Detalės

Pajusk Jaunystę su ELGON UPGRAY GEL!

Specialiai vyrams sukurtas ypač greito veikimo (5 min) plaukus dažantis gelis. Be amoniako. Maskuoja žilus plaukus ir suteikia jiems natūralų įvaizdį. Spalva nusiplauna palaipsniui. Paprasta ir greita procedūra, kaip ir išsiplauti plaukus! Nesimato, kad dažyti. 

„Pakuotėje aktyvatoriaus nėra, jį reikia užsisakyti kaip atskirą prekę“

Naudojimas: sumaišykite gelį su aktivatoriumi MAN Apgrey Acivater santykiu (1:1). Gautą masę užtepkite ant sausų plaukų ir laikykite 5 min, tada kruopščiai išskalaukite plaukus vandeniu. Ryškesnei spalvai išgauti – gautą masę laikykite ilgiau(10 min.). Po dažymo rekomenduojama naudoti ELGON MAN „Day Up Shampoo“ šampūną.

Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis, nedelsiant išskalaukite dideliu kiekiu vandens. Saugokite nuo vaikų. Naudojant gelį mūvėkite pirštines. Nenaudokite produkto, jeigu ant odos yra išbėrimų, žaizdelių, sudirgintų vietų, jeigu užtepus gelio oda paraudo, patino ar ėmė niežėti. Naudokite tik nurodytu būdu.

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Elgon Man Upgrey Gel dažantis gelis vyrams 80ml 5 Nr2 (tamsiai ruda)"

Parašyti savo apžvalgą