Man Corectror Light Ebony (pilka) plaukų spalvos korektorius vyrams, 150 ml
-25%

Sena kaina: 13,58 €

Special Price 10,19 €

Man Corectror Light Ebony (pilka) plaukų spalvos korektorius vyrams, 150 ml

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Elgon
Brūkšninis kodas: 805326510558

Sena kaina: 13,58 €

Special Price 10,19 €

Apie prekę

Greito veikimo pigmentinis plaukų spalvos korektorius žiliems, nublukusiems, gyvybingumą praradusiems ir dažytiems plaukams. Be parabenų.
Aprašymas

Detalės

Poveikį sustiprina specialiai vyrams sukurtas aktyvus botanikos kompleksas „Caoforce Complex“, kurį sudaro kakava, imbieras, kardamonas, baltieji pipirai ir gvaraninė paulinija (guarana) – gerai valo, tonizuoja ir stiprina plaukus. Su kiekvienu naudojimu Jūsų plaukų spalva natūraliai tamsės, plaukai įgaus žvilgesį ir sveiką natūralią išvaizdą, nepaliekant žilų plaukų.

Naudojimas: plaukus nuplaukite šampūnu, nusausinkite ir ant drėgnų plaukų tepkite spalvos korektoriaus, laikykite 3-10 min., po to kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu, kad neliktų spalvos likučių. Norint išlaikyti tamsesnius plaukus, pagal poreikį procedūrą pakartokite. Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis, nedelsiant išskalaukite dideliu kiekiu vandens. Saugokite nuo vaikų.

Nenaudokite produkto, jeigu ant odos yra išbėrimų, žaizdelių, sudirgintų vietų, jeigu užtepus oda paraudo, patino ar ėmė niežėti. Naudokite tik nurodytu būdu.

Pagaminta Italijoje.
UAB „Itališki aksesuarai“, Tel.: (8-655) 2 09 90, www.garocare.lt

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Man Corectror Light Ebony (pilka) plaukų spalvos korektorius vyrams, 150 ml"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės