Uriage Xemose atopiniam dermatitui, egzemai, išsausėjimui

Uriage Xemose

Labai sausai ir į atopiją linkusiai odai. Naujos kartos minkštinamųjų priežiūros priemonių linija, užtikrinanti ypatingą ir ilgalaikį odos komfortą. Xemose priemonių linija itin aktuali jei pažeistas jūsų apsauginis odos barjeras, jaučiate pastovų odos diskomfortą, tempiną ir sudirginimą, o šių pojūčių paūmėjimai seka vienas po kito.


Chronoxine

Saugo nuo sudirginimo ir iš karto ramina. Patentuotas Chronoksin kompleksas malšina niežėjimą. Slopina uždegiminį procesą.

Triple Barrier

Antimikrobinis poveikis. Fizinio barjero atkūrimas. Imuninio barjero reguliavimas.

Cerasterol 2F

Patentuotas „Uriage“ kompleksas: atkuria ir ramina odos barjerą.

Veikia 48 val.

 Nedelsiant nuramina sudirgusią odą. Apsaugo nuo niežėjimo ir atkryčio. Intensyviai maitina ir suteikia ilgalaikį diskomforto pojūtį.


Uriage Xemose linijos produktai

  • Random Products

Kaip gyventi kokybiškai, sergant atopija. Darmatologo patarimai siekiant išvengti paūmėjimo.

Kasdieni rūpinimasis oda. Venkite labai karšto vandens, naudokite bešarmius prausiklius be kvapų ir minkštiklių, odą prauskite švelniai, netrinkite jos, kruopščiai nuplaukite vandeniu, naudokite raminamąjį, minkštinamąjį kremą odai drėkinti ir raminti

Aplinkos poveikis. Atoponis dermatitas paprastai paūmėja žiemą, tad pasirūpinkite odos apsauga ir tepkite odą minkštinamuoju kremu prieš išeidami į lauką. Saulė gali būti jums naudinga jeigu vengsite jos per didelio žalingo poveikio. naudokite apsauginius kremus nuo saulės su SPF30 ir SPF50, be kvapų. Palaikykite namuose švarą, nes dulkių erkutės sukelia alergiją.


Sekite prekinį ženklą socialiniuose tinkluose

Apie Uriage

Asmens duomenų tvarkymo politika nustato UAB, Herba Humana asmens duomenų tvarkymo principus, duomenų subjektų teises ir kitus aktualius klausimus asmens duomenų tvarkymo procese.

© Visas tiesības paturētas 2023 Privātuma politika