Dažai plaukams Color & Soin Nr.11A, 135ml

Uzraksti pirmais atsauksmi par šo produktu
20,04 €
Color & Soin Nr. 11A plaukų dažai be amoniako recorzino, parabenų, silikonų. Puikiai spalvai ir visavertei plaukų priežiūrai. 100 proc. padengia žilus plaukus. 99 proc. dažomųjų pigmentų − augalinės kilmės. Tausoja plauko struktūrą.

Piegāde uz pakomātu 1-2 d.d. laikā

Piegāde uz jūsu norādīto adresi 2-3 d.d. laikā

Net 80 proc. sumažina plaukų lūžinėjimą. Apsaugo nuo pleiskanų susidarymo ir išsausėjimo. Plaukai lengvai iššukuojami. Atsparūs šampūnams, UV spinduliuotei ir chlorui.

  • Spalva išsilaiko iki 6 savaičių Patikrinti ir dažniausiai rekomenduojami dermatologų
  • Maksimaliai sumažina dirginimo ir alergijos riziką

Dėl natūralumo ir saugumo dermatologai ypač rekomenduoja Color & Soin® palaikomąsias plaukų priežiūros priemones moterims, kurių galvos oda jautri ir probleminė, linkusi pleiskanoti, taip pat kai plaukai yra silpni ir lūžinėja. Color&Soin® siūlo pasirinkti net iš 31-os plaukų dažų spalvos gamos. Unikalūs šilti ir elegantiški riešutų, šokolado, kakao, juodmedžio, kaštono, auksiniai, medaus, smėlio, peleniniai tonai gundo ir žaidžia daugybe spalvinių atspindžių, pabrėždami plaukų blizgesį ir natūralumą. Gyvi, ugniniai ir variniai ryškūs atspalviai skirti sukurti ir pabrėžti Jūsų ypatingumą ir individualumą.

Naudojimo nurodymai (išsamesnę informaciją žr. pakuotės viduje, naudojimo instrukcijoje): supilti „Color & Soin®“ plaukų dažų indelio turinį į buteliuką su spalvos fiksatoriumi; gerai plakti 2 minutes, po to atsukti aplikatoriaus antgalį ir nedelsiant tepti dažų mišinį ant sausų plaukų. Palikti dažus veikti. Po to sudrėkinti plaukus nedideliu kiekiu šilto vandens ir švelniai pamasažuoti. Gerai išskalauti plaukus vandeniu, tada išplauti švelniu spalvą fiksuojančiu „Color & Soin®“ šampūnu. Ant išplautų plaukų užtepti apsauginį plaukų balzamą ir, palaikius 2 min., vėl gerai išskalauti vandeniu.

Gamintojas: Les 3 Chenes Laboratoires, Prancūzija. 
Atstovas: UAB „Pharmacon“.

PLAUKŲ DAŽYMAS Color&Soin® plaukų dažais:

  1. Pasiruošimas dažyti. Prieš plaukų dažymą, apsigaubkite pečius rankšluosčiu, kad apsaugotumėte drabužius. Užsimaukite pirštines.Šiais dažais galima dažyti tik sausus plaukus. Supilkite „COLOR&SOIN®“ plaukų dažų indelio turinį į dažų aplikatoriaus buteliuką su spalvos fiksatoriumi. 

    Užsukite aplikatoriaus antgalį ir buteliuko turinį stipriai suplakite iki vientisos masės. Tada atsukite aplikatoriaus antgalį ir tuojau pat tepkite dažų mišinį ant plaukų. Pastaba: jei aplinkos temperatūra aukštesnė kaip 25 °C arba dažymas užtruks ilgiau (kai plaukai ilgi), dažų sudedamąsias dalis sumaišykite dubenėlyje (geriau stikliniame, tik ne metaliniame).

  2. Dažymas Dažant plaukus per visą ilgį Kad dažų mišinys tolygiai pasiskirstytų ant plaukų, šukomis suskirstykite plaukus į keturias dalis ir aplikatoriaus antgaliu rūpestingai paskirstykite dažus ant plaukų šaknų, o paskui per visą plaukų ilgį. Jei norite geriausio rezultato, sunaudokite visą dažų mišinį – palengva ištepkite juo visus plaukus.

  3. Palikite dažus veikti 20 minučių, jei turite šiek tiek žilų plaukų. Pailginkite veikimo laiką iki 30 min., jei žilų plaukų yra daugiau nei 50 %, ir net iki 40 min., jei žilus plaukus sunku nudažyti. Dažant tik plaukų šaknis Jei norite atnaujinti dažytų plaukų spalvą, pirmiausia užtepkite dažų mišinio tik ant plaukų šaknų ir palikite veikti 20 minučių. Paskui likusiu mišiniu ištepkite visus plaukus ir palikite veikti dar 10 minučių.

  4. Skalavimas ir priežiūra Prieš skalavimą ant plaukų užteptą mišinį sudrėkinkite trupučiu šilto vandens ir pamasažuokite plaukus sukamaisiais judesiais. Po pirmo skalavimo ir iki kol nuo plaukų ims tekėti švarus vanduo, rūpestingai plaukite plaukus spalvą išsaugančiu „COLOR&SOIN®“ šampūnu. 

    Po antro išskalavimo ištepkite plaukus „COLOR&SOIN®“ plaukų balzamu (yra pakuotėje) ir švelniai masažuokite apie 2 minutes. Paskui išskalaukite paskutinį kartą. Leiskite plaukams natūraliai (rekomenduotina) išdžiūti, nes tai padeda susigrąžinti švelnumą, purumą ir natūralų plaukų lankstumą. Po to formuokite šukuoseną.

Ratings & Reviews

Uzraksti pirmais atsauksmi par šo produktu

Pārskati

Klientu atsauksmes

Klienti, kuri ir reģistrējušies Herba.lt, var aplūkot.

Uzraksti pirmais atsauksmi par šo produktu
5 Stars
0%
4 Stars
0%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 Star
0%
© Visas tiesības paturētas 2023 Privātuma politika