Dažniausiai užduodami klausimai

Pirkėjo garantijos

Sutarties atsisakymo teisė

Vartotojas turi teisę nepatirdamas papildomų išlaidų ir nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu sudarytos sutarties per 14 dienų ir grąžinti prekę, net jei ją įsigijo su nuolaida ar išpardavimo metu (CK 6.22810 str. 2 d. numatytos išimtys, kokių sutarčių negalima atsisakyti). Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, nepažeistos prekinės išvaizdos. Jei prekiautojas neinformavo vartotojo apie šią jo teisę, vartotojas sutarties gali atsisakyti per 12 mėnesių.

Vartotojas apie sutarties atsisakymą turi informuoti verslininką pateikęs tinkamai užpildytą pavyzdinę sutarties atsisakymo formą (ji turėtų būti patalpinta el. parduotuvėje) arba aiškiai pareiškęs norą atsisakyti sutarties. Ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tokio pranešimo dienos vartotojas turi grąžinti prekes verslininkui
 
Gavęs vartotojo pranešimą apie sutarties atsisakymą, verslininkas turi per 14 dienų grąžinti vartotojui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant vartotojo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas.
Verslininkas gali negrąžinti vartotojui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės negrąžintos verslininkui arba kol vartotojas pateikia įrodymą, kad prekės jam yra išsiųstos.

Neradote ko ieškote?

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@herba.lt arba pateikite užklausą kontaktų skiltyje

Herba internetinė parduotuvė

Asmens duomenų tvarkymo politika nustato UAB, Herba Humana asmens duomenų tvarkymo principus, duomenų subjektų teises ir kitus aktualius klausimus asmens duomenų tvarkymo procese.

© Visos teisės saugomos 2023 Privatumo politika