Kremai nuo saulės

Kremas nuo saulės – būtina priemonė ne tik būnant saulėje, bet ir siekiant apsaugoti odą nuo žalingų saulės spindulių. Saulės kaitra, žalingi UVA bei UVB spinduliai bei laisvieji radikalai ne tik sukelia nudegimus, paraudimus ir nemalonų kūno bei veido odos perštėjimą, tačiau ir spartina senėjimo procesą.  Norint apsaugoti veido ir kūno odą nuo šių veiksnių, būtina naudoti kremą nuo saulės, kuris drėkina odą ir kartu sukuria apsauginį barjerą, pro kurį neprasiveržia kenksmingi saulės spinduliai, todėl oda nenudega, o po saulės vonių nejaučiamas tempimas, deginimas ar paraudimas.

„Uriage“ kremas nuo saulės

„Uriage“ – tai dermatologinė kosmetika, kurios pagrindą sudaro unikalios sudėties terminis vanduo iš Prancūzijos Alpių. Ji apsaugo veido ir kūno odą, drėkina, ramina, minkština. „Uriage“ kremai nuo saulės gaminami pagal aukščiausius standartus, siekiant išskirtinės kokybės ir geriausio rezultato, todėl jų gamybos procese dalyvauja dermatologijos ekspertai. „Uriage“ kremai nuo saulės, kaip ir visos šio gamintojo priemonės, puikiai tinka jautriai, alergiškai odai, nesukelia šalutinio poveikio, yra visiškai saugūs naudoti.  Per kelis produktų gamybos dešimtmečius „Uriage“ kosmetika pelnė pripažinimą daugelyje pasaulio šalių, yra vertinamas efektyvus jų poveikis, patikima apsauga nuo žalingų aplinkos veiksnių ir patogus naudojimo būdas.

„Uriage“ produktų asortimentas

Siūlome įvairių „Uriage“ kremų nuo saulės: galite rasti skirtingų SPF filtrų (SPF20, SPF30, SPF50) kremų ir lengvų emulsijų, todėl kiekvienas pirkėjas gali išsirinkti sau tinkamiausią apsaugą pagal poreikį, amžių ar odosa tipą. Internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ne tik kremų nuo saulės, tačiau ir kitų šio gamintojo „Uriage“ produktų – dirbtinio įdegio purškiamos emulsijos, kremų ir purškiamų priemonių po saulės vonių.