Kokį veido kremą rinktis?

Šiuolaikinė grožio industrija lepina moteris dideliu pasirinkimu. Viena svarbiausiu grožio priemonių, be kurios neišsiverčia jokia dailiosios lyties atstovė, yra veido kremai. Jų įvairovė ir gausa tiesiog pribloškia: jauninantys odą ir mažinantys raukšles, riebiai, jautriai, spuoguotai odai, valantys, suteikiantys įdegio efektą... Šiame dideliame pasirinkime savo produktą atrasti gali būti sunku, todėl svarbu mokėti įsiklausyti į savo ir savo odos poreikius. Stebėkite, kokios odos problemos kamuoja: galbūt vasarą oda pernelyg sausėja, o žiemą rausta ar šerpetoja, gal tam tikrais laikotarpiais užklumpa spuogai – turite pažinti savo odą, kad galėtumėte tinkamai ja pasirūpinti.

Kokį veido kremą rinktis?

Pirmiausia įvertinkite odos tipą: jautri, sausa, riebi ar mišri. Pagal tipą pasirinkti tinkamas priemones veido priežiūrai bus lengviau. Jei turite odos problemų, galite išmėginti ir specialiai joms spręsti skirtus kremus, tačiau prisiminkite, kad stebuklingų priemonių, deja, nėra. Taip pat venkite vadovautis ir draugių bei pažįstamų patarimais: veido kremai tinkantys vienoms moterims, kitoms gali visiškai netikti. Jei jau ieškote patarimo, geriau pasikliaukite kvalifikuotos kosmetologės rekomendacija. Visgi atrasti tinkamiausią produktą pirmuoju bandymų ne visada pavyksta net ir pasikonsultavus su profesionalu.

Net jei atradote tinkamą kremą, venkite jį naudoti labai ilgą laiką, nes oda gali priprasti prie jo poveikio. Ieškant naujo kremo galite išmėginti naujienas: mėginukų būna pridėta popieriniuose žurnaluose, jų galima gauti ir kosmetikos parduotuvėse. Žinoma, nedidelis produkto kiekis suteikia tik ribotą galimybę išmėginti produktą, bet to turėtų pakakti, kad suprastumėte, ar norite jį pirkti. Mėginukai yra tikras išsigelbėjimas jautrią ir alergišką odą turinčioms merginoms ir moterims – keli mililitrai veido kremo leidžia patikrinti, ar odos neberia, nepasireiškia kiti neigiami reiškiniai.

Veido kremai vyrams

Savo veido odos išvaizda vis labiau rūpinasi ir vyrai, todėl šiandien prekybos centrų ir kosmetikos parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo jiems skirtų produktų. Tai gana nauja tendencija, tačiau ji jau įsigali visame pasaulyje. Vyriški produktai taip pat skirstomi pagal odos tipus, tačiau išsiskiria specialiai vyrams skirtais dizaino sprendimais ir sodriais ryškiais kvapais. Žinoma, yra specifinių produktų, pavyzdžiui, skirtų barzdos priežiūrai.