KIN Burnos skalavimo skystis kraujuojančioms dantenoms GINGIVAL, 250ml
-25%

Sena kaina: 8,81 €

Special Price 6,61 €

KIN Burnos skalavimo skystis kraujuojančioms dantenoms GINGIVAL, 250ml

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: KIN
Brūkšninis kodas: 8436026210826

Sena kaina: 8,81 €

Special Price 6,61 €

Apie prekę

KIN Burnos skalavimo skystis GINGIVAL rekomenduojamas naudoti siekiant sumažinti akmenų ir apnašų susidarymą, norint sustiprinti dantenas.
Aprašymas

Detalės

Rekomenduojamas naudoti siekiant sumažinti akmenų ir apnašų susidarymą, norint sustiprinti dantenas, po odontologinių procedūrų (danties pašalinimo, profesionalios burnos higienos ir pan.).

Sudėtyje yra patentuotas junginys: 0,12 proc. Chlorheksidino+Alpantha (Alantoino pantenolio junginys). Be alkoholio, todėl nedirgina, nedegina ir nedžiovina burnos gleivinės. Siekdami maksimalaus poveikio, naudokite kartu su KIN GINGIVAL dantų pasta.

Naudojimas: skalaukite burną 30 sekundžių su 15 ml neskiesto skysčio du kartus per dieną, ryte ir vakare. Rekomenduojama nevalgyti ir negerti bent jau pusvalandį po skalavimo. Skalaudami nenurykite skysčio. Skirtas naudoti dvi savaites arba kaip nurodė odontologas.

Gamintojas: Laboratorios KIN S.A., Barselona, Ispanija.
Platintojas: UAB „Herba Humana“, Konstitucijos pr. 9-123, Vilnius. Tel.: (5) 2754127. www.herba.lt

Sudėtis

Sudėtis

Sudėtis: AQUA, SORBITOL, GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ALLANTOIN PANTHENOL, SODIUM METHYLPARABEN, AROMA, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, CITRIC ACID, METHYL SALICYLATE, CETYLPYRIDINIUM CHLORIDE, MENTHOL, SODIUM PROPYLPARABEN, SUCRALOSE, EUGENOL, d-LIMONENE, CINNAMAL
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "KIN Burnos skalavimo skystis kraujuojančioms dantenoms GINGIVAL, 250ml"

Parašyti savo apžvalgą