Kam skirti kremai nuo raukšlių?

Veido oda yra tarsi vizitinė kortelė, nulemianti mūsų išvaizdą ir pirmąjį įspūdį, todėl ją rūpintis yra būtina. Viena opiausių problemų, kurią šiuolaikinė kosmetikos pramonė stengiasi spręsti yra raukšlės ir odos senėjimo procesai. Tam skirti kremai nuo raukšlių, padedantys pasirūpinti tinkama odos būkle.

Kam skirti kremai nuo raukšlių?

Klaidinga manyti, kad kremai nuo raukšlių yra skirti tik senyvo amžiaus žmonėms. Iš tikrųjų tokie kremai pagal savo intensyvumą yra rekomenduojami skirtingo amžiaus moterims ir vyrams, o pirmąjį tokį kremą rekomenduojama pradėti naudoti vos perkopus trisdešimtmetį.

Bėgant metams, įvairiuose odos sluoksniuose vyksta įvairių pakitimų, todėl kremai nuo raukšlių skiriasi savo sudėtimi. Jaunesnei odai daugiau žalos daro neigiamas aplinkos poveikis, o brandžiai odai reikalingas intensyvesnis maitinimas ir drėkinimas.

Kremai nuo raukšlių gali būti skirti veidui, kūnui, rankoms, tačiau viena populiariausių rūšių yra paakių kremai. 0da aplink akis yra itin plona ir jautri, todėl šioje zonoje pasirodo pirmosios raukšlelės. Paprastai akių srities odai skirti produktai yra nedidelės talpos, tačiau intensyvesnio veikimo. Juose naudojami prabangūs ingredientai. Paakių kremai, kaip ir kiti kremai nuo raukšlių, dažniausiai turi ir apsaugą nuo saulės – SPF. Ji labai svarbi siekiant apsisaugoti nuo žalingos neigiamo saulės spindulių poveikio, o kuo brandesnė oda, tuo jai sunkiau tai padaryti.

Kaip naudojami paakių kremai?

Visų pirma, atkreipkite dėmesį į savo paakių odos būklę – ji yra labai individuali ir priklauso nuo daugybės veiksnių. Mityba, genai ir aplinkos įtaka gali lemti, kad pirmosios raukšlelės šioje srityje ims ryškėti vos sulaukus dvidešimt kelerių. Paakių kremai padeda apsisaugoti nuo aplinkos poveikio ir suteikia odai reikalingų medžiagų, tačiau svarbus ir kremo naudojimas.

Kremą visada tepkite tik ant švarios odos, kruopščiai pašalinus akių makiažą. Be to, tiek paakių kremai, tiek ir kremai nuo raukšlių veikia geriausiai, kai yra naudojami reguliariai. Tad jei pradėjote naudoti tokias priemones, turite susikurti sau priimtiną grožio rutiną ir stengtis jos nekaitalioti. Naudokite tinkamą kiekį kremo, nes didesnis kiekis nereiškia didesnio veiksmingumo. Padėkite kremui įsigerti švelniais sukamaisiais judesiais.