DR. BROWN'S I lygio žindukai plataus kaklelio buteliukams, nuo 0 iki 3 mėn., 2 vnt.
-10%

Sena kaina: 6,96 €

Special Price 6,27 €

DR. BROWN'S I lygio žindukai plataus kaklelio buteliukams, nuo 0 iki 3 mėn., 2 vnt.

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239305201

Sena kaina: 6,96 €

Special Price 6,27 €

Apie prekę

I lygio, 2 silikoniniai žindukai, skirti Dr.Brown‘s buteliukams plačiu kakleliu. Šie žindukai tinka nuo gimimo iki 3 mėnesių. Be bisfenolio BPA.
Aprašymas

Detalės

2 silikoniniai žindukai. Be bisfenolio A. Šie žindukai skirti Dr.Brown‘s Natural Flow buteliukams. Kiti žindukai šiems buteliukams gali netikti, ir kūdikiui gali būti sunku maitintis. Prieš pirmą naudojimą: dirbkite tik su švariomis rankomis ir ant švarių paviršių. Pavirinkite žindukus 5 minutes atvirame puode. Jei virinsite ilgiau, žindukai gali susigadinti. Įsitikinkite, kad žinduko skylutė švari.

Po pirmo naudojimo: žindukus galima sterilizuoti elektriniame ar mikrobangų krosnelės sterilizatoriuje, juos galima plauti indaplovėje ant virštutinės lentynos. Vandens temperatūra neturi būti aukštesnė kaip 600C.

Prieš kiekvieną naudojimą: Patempkite žinduką, kad įsitikintumėte, jog jis neplyšta. Pakeiskite kitu, jei pasirodo kokie nors susidėvėjimo požymiai- plyšimai ar formos pasikeitimas. Kūdikis gali įkvėpti mažas daleles, o tai gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus. Ištraukite buteliuką iš burnos, kai kūdikis nebevalgo. J

ūsų vaiko saugumui ir sveikatai: perspėjimas!

Žindukus naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Niekada neduokite žinduko vietoje čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių gėrimas gali sugadinti dantis. Prieš maitinimą visada patikrinkite maisto temperatūrą. Neišverskite žinduko į kitą pusę. Jei jums kiltų kokių nors maitinimo problemų ar klausimų, susisiekite su savo gydytoju.

Gamintojas: Handi-craft company, JAV

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "DR. BROWN'S I lygio žindukai plataus kaklelio buteliukams, nuo 0 iki 3 mėn., 2 vnt."

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės