Sudedami maisto ir gerimu puodeliai Dr. Brown's
-10%

Sena kaina: 15,42 €

Special Price 13,88 €

Sudedami maisto ir gerimu puodeliai Dr. Brown's

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239007655

Sena kaina: 15,42 €

Special Price 13,88 €

Apie prekę

Dr.Brown‘s Designed to Nourish maisto indeliai, 4 vnt
Aprašymas

Detalės

Neišsiverčiantys puodeliai puikiai tinka maistui ir gėrimams laikyti namuose ir kelionėje. Sudėkite visus indelius kartu- tai puikiai tinka kelionėms. Sukurta pagal mitybos specialistų bei mamų rekomendacijas. Be bisfenolio A.

Valymas: Prieš pirmą naudojimą ir po kiekvieno naudojimo išplaukite šiltame, muiliname vandenyje. Galima plauti indaplovėje ant viršutinės lentynos. Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai.

Perspėjimas: Nepalikite valgant vaiko be priežiūros. Nedėkite į mikrobangų krosnelę. Nelaikykite saulėje ar prie karštų vietų, nes tai gali sugadinti indelius. Prieš duodami vaikui, pašalinkite visą įpakavimą. Naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite produktą. Pasirodžius pirmiems susidėvėjimo požymiams, išmeskite jį. Visada prieš maitindami patikrinkite maisto temperatūrą.

Greitas vaiko augimas, skausmingas dantų dygimas, ligos gali padėti vystytis blogiems mitybos įpročiams. Pasiūlykite savo kūdikiui sveikų užkandžių, supažindindami jį su maisto įvairove. Maisto paruošimas, maitinimas, maisto laikymas – Dr.Brown‘o Designed to Nourish maitinimo indai padės mažyliams įgyti naujų įgūdžių ir susikurti sveikus maitinimosi įpročius.

Gamintojas: Handi-craft company, JAV.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Sudedami maisto ir gerimu puodeliai Dr. Brown's"

Parašyti savo apžvalgą