Dažai plaukams Color & Soin Nr.8V 135ml
-25%

Sena kaina: 15,49 €

Special Price 11,62 €

Dažai plaukams Color & Soin Nr.8V 135ml

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Les 3 Chenes
Brūkšninis kodas: 3525722012515

Sena kaina: 15,49 €

Special Price 11,62 €

Apie prekę

Color & Soin, natūralūs plaukų dažai, 135 ml
Aprašymas

Detalės

Color & Soin dažų sudėtyje nėra amoniako, rezorcino, parabenų, silikonų. Dermatologiškai patikrinti. Atsparūs šampūnams. Nepažeidžia plaukų. Tai ilgalaikiai dažai, kurie 100% padengia žilus plaukus ir suteikia galimybę plaukus dažyti kokia norite spalva. Pakuotė: plaukų dažai su natūraliais augalų ekstraktais 60ml, fiksuojamoji medžiaga 60ml, stabilizuojantis plaukų balzamas 15ml, viso: 135ml, vienkartinės pirštinės. Naudojimas: Color & Soin plaukų dažų turinį supilti į flakoną, kuriame yra fiksuojamoji medžiaga. Gerai kratyti 2 min. Sumaišytą mišinį tepti ant sausų plaukų. Praėjus 20 min., sudrėkinti plaukus šiltu vandeniu ir švelniai masažuoti. Išskalauti plaukus dideliu kiekiu vandens. Ištrinkti plaukus balzamu ir po 2 min. išskalauti dideliu kiekiu vandens. Kasdieniai priežiūrai naudokite Color & Soin šampūną dažytiems plaukams, kad ilgiau išliktų spalvos intensyvumas. Gamintojas: Les 3 Chenes Laboratoires, Prancūzija Atstovas: UAB „Pharmacon“ A.Vienuolio g. 6, 01104 Vilnius, tel.: +37052127165, www.pharmacon.lt
Papildoma informacija

Papildoma informacija

PLAUKŲ DAŽYMAS Color&Soin® plaukų dažais:

  1. Pasiruošimas dažyti. Prieš plaukų dažymą, apsigaubkite pečius rankšluosčiu, kad apsaugotumėte drabužius. Užsimaukite pirštines.Šiais dažais galima dažyti tik sausus plaukus. Supilkite „COLOR&SOIN®“ plaukų dažų indelio turinį į dažų aplikatoriaus buteliuką su spalvos fiksatoriumi. 

    Užsukite aplikatoriaus antgalį ir buteliuko turinį stipriai suplakite iki vientisos masės. Tada atsukite aplikatoriaus antgalį ir tuojau pat tepkite dažų mišinį ant plaukų. Pastaba: jei aplinkos temperatūra aukštesnė kaip 25 °C arba dažymas užtruks ilgiau (kai plaukai ilgi), dažų sudedamąsias dalis sumaišykite dubenėlyje (geriau stikliniame, tik ne metaliniame).

  2. Dažymas Dažant plaukus per visą ilgį Kad dažų mišinys tolygiai pasiskirstytų ant plaukų, šukomis suskirstykite plaukus į keturias dalis ir aplikatoriaus antgaliu rūpestingai paskirstykite dažus ant plaukų šaknų, o paskui per visą plaukų ilgį. Jei norite geriausio rezultato, sunaudokite visą dažų mišinį – palengva ištepkite juo visus plaukus.

  3. Palikite dažus veikti 20 minučių, jei turite šiek tiek žilų plaukų. Pailginkite veikimo laiką iki 30 min., jei žilų plaukų yra daugiau nei 50 %, ir net iki 40 min., jei žilus plaukus sunku nudažyti. Dažant tik plaukų šaknis Jei norite atnaujinti dažytų plaukų spalvą, pirmiausia užtepkite dažų mišinio tik ant plaukų šaknų ir palikite veikti 20 minučių. Paskui likusiu mišiniu ištepkite visus plaukus ir palikite veikti dar 10 minučių.

  4. Skalavimas ir priežiūra Prieš skalavimą ant plaukų užteptą mišinį sudrėkinkite trupučiu šilto vandens ir pamasažuokite plaukus sukamaisiais judesiais. Po pirmo skalavimo ir iki kol nuo plaukų ims tekėti švarus vanduo, rūpestingai plaukite plaukus spalvą išsaugančiu „COLOR&SOIN®“ šampūnu. 

    Po antro išskalavimo ištepkite plaukus „COLOR&SOIN®“ plaukų balzamu (yra pakuotėje) ir švelniai masažuokite apie 2 minutes. Paskui išskalaukite paskutinį kartą. Leiskite plaukams natūraliai (rekomenduotina) išdžiūti, nes tai padeda susigrąžinti švelnumą, purumą ir natūralų plaukų lankstumą. Po to formuokite šukuoseną.
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Dažai plaukams Color & Soin Nr.8V 135ml"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės