Dantų šepetėlis TePe Interspace, rankenėlė ir 3 galvutės
-20%

Sena kaina: 3,42 €

Special Price 2,73 €

Dantų šepetėlis TePe Interspace, rankenėlė ir 3 galvutės

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Tepe
Brūkšninis kodas: 7217400002026

Sena kaina: 3,42 €

Special Price 2,73 €

Apie prekę

Interspace – sunkiai pasiekiamoms vietoms. Tai šepetėlis su siauru antgaliu, pritaikytas implantuotiems ir ortodontiniams įtaisams, dantų karūnėlėms bei tilteliams, taip pat sunkiai pasiekiamiems paviršiams valyti.
Aprašymas

Detalės

Specialiems burnos higienos poreikiams. TePe Interpsace išlenktas šepetėlis su palenkta galvute bei siaurėjančiu šerelių pluoštu skirtas išvalyti sunkiai pasiekiamus paviršius, pvz., paskutiniuosius dantis, danties išsišakojimus ir kitas tolimas vietas. Interspace šepetėlis tinka breketų bei karūnėlių priežiūrai.

Puikiai išvalo dantis arti breketų ir po vielute. Kad būtų patogiau pasiekti tam tikras burnos ertmės vietas, šio šepetėlio antgalį galima tvirtinti iš vienos arba kitos kotelio pusės. Šepetėlio kaklelis taip pat gali būti lankstomas: pašildykite jį po karšto tekančio vandens srove, palenkite norimu kampu ir atvėsinkite šaltu vandeniu. Galite rinktis reikiamo minkštumo galvutę: vidutinio minkštumo (balta galvutė) minkštą (geltona galvutė) labai minkštą (raudona galvutė).

Gamintojas: TePe Munhygienprodukten AB, Švedija
Platintojas: UAB „Herba Humana", Konstitucijos pr. 9-123, Vilnius. Tel. 8 5 275 4127, www.herba.lt

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Dantų šepetėlis TePe Interspace, rankenėlė ir 3 galvutės"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės