Dantų šepetėliai

Dantų šepetėliai yra kasdienės dantų higienos pagrindas. Dėl nuolatinio šepetėlių tobulinimo ir bendradarbiavimo su dantų priežiūros ekspertais, TePe dantų šepetėliai tapo vienu iš rinkos lyderių, kuriais džiaugiamasi daugiau nei 50-tyje pasaulio šalių. Patogios rankenėlės, minkšti šereliai ir mažos šepetėlių galvutės leidžia pasiekti net atokiausius dantų paviršius. Čia rasite dantų šepetėlius ne tik kasdienei dantų priežiūrai, tačiau ir specialiai ortodontiniams įtaisams pritaikytus šepetėlius tiek vaikams, tiek suaugusiems.

 1. Dantų šepetėlis Tepe Supreme, 4 vnt
  -20%

  Sena kaina: 10,18 €

  Special Price 8,14 €

  Dantų šepetėlis Tepe Supreme, 4 vnt

  1 Apžvalga(os)
  Novatoriškas dantų šepetėlis TePe Supreme su dviejų lygių šereliais.
 2. TePe Interspace šepetėlis su 12 geltonų minkštų antgalių TePe Interspace šepetėlis su 12 geltonų minkštų antgalių
  -20%

  Sena kaina: 9,52 €

  Special Price 7,62 €

  TePe Interspace šepetėlis su 12 geltonų minkštų antgalių

  Specialiems burnos higienos poreikiams. TePe Interpsace išlenktas šepetėlis su palenkta galvute bei siaurėjančiu šerelių pluoštu skirtas išvalyti sunkiai pasiekiamus paviršius.
 3. Labai minkšti dantų šepetėliai vaikams Select Compact Zoo 4 vnt.
  -20%

  Sena kaina: 8,29 €

  Special Price 6,63 €

  Labai minkšti dantų šepetėliai vaikams Select Compact Zoo 4 vnt.

  1 Apžvalga(os)
  TePe Select Compact Zoo - valytis dantis turi būti smagu! TePe Zoo dantų šepetėliai su iliustracijomis tinka vaikams nuo 3 metų.
 4. Labai minkšti dantų šepetėliai Select Compact Colour 4 vnt.
  -20%

  Sena kaina: 8,29 €

  Special Price 6,63 €

  Labai minkšti dantų šepetėliai Select Compact Colour 4 vnt.

  1 Apžvalga(os)
  Select Compact - ir vaikams, ir suaugusiems. Geros kokybės, nebrangus šepetėlis mažesne galvute.
 5. Dantų šepetėlis Tepe Special Care priežiūrai po operacijos
  -20%

  Sena kaina: 3,82 €

  Special Price 3,06 €

  Dantų šepetėlis Tepe Special Care priežiūrai po operacijos

  1 Apžvalga(os)
  TePe Special Care - ypač švelnus dantų šepetėlis su įprasta galvute. Tai pats minkščiausias iš visų TePe šepetėlių. Jį sudaro 12000 ypatingai minkštų šerelių.

Kruopšti burnos higiena – sveikų ir tvirtų dantų garantas. Siekdami tokio rezultato, turime ne tik atidžiai prižiūrėti dantis, tačiau ir atsakingai rinktis burnos higienos prekes, ypač dantų šepetėlius, kurie yra svarbiausia kasdienės dantų priežiūros priemonė, padedanti pašalinanti didžiausią kiekį dantų apnašų ir bakterijų. El.parduotuvėje siūlome gausaus žinomo gamintojo „TePe“ dantų šepetėlių, kurie skirti ne tik įprastoms dantų higienos procedūroms atlikti, tačiau ir tais atvejais, kai reikalinga speciali priežiūra (turintiems implantų, ortodontinių įtaisų, nešiojantiems breketus ar po odontologinių operacijų).

„TePe“ dantų šepetėliai

„TePe“ dantų šepetėliai – pasaulyje gerai žinomos ir pripažintos prekės. Šie dantų šepetėliai kuriami siekiant patenkinti visus vartotojų poreikius, yra nuolat tobulinami. Visa „Tepe“ produkcija pagaminta bendradarbiaujant su Švedijos ir tarptautiniais odontologijos specialistais. Dėl atsakingo požiūrio ir puikių rezultatų, „TePe“ pagaminto priemonės tapo vienos iš rinkos lyderių –  jų kokybė įvertinta jau daugiau nei 50-tyje pasaulio šalių.

Dantų šepetėlių savybės

„TePe“ dantų šepetėliai yra mėgstami ir vertinami vartotojų daugelyje pasaulio šalių. Pirmiausia dėl itin patogios rankenėlės ir minkštų šerelių – visų šepetėlių šerelių galiukai yra užapvalinti, todėl nežaloja dantenų. Dantų šepetėlių galvutės yra siaurėjančios, todėl patogu pasiekti net atokiausius krūminius dantis ir sunkiausiai prieinamus dantų paviršius. Tarp siūlomų „TePe“ dantų šepetėlių rasite ir kasdienei burnos higienai skirtų, ir specializuotų, taip pat dantų šepetėlių suaugusiesiems ir vaikams.

Kaip pasirinkti dantų šepetėlį

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi tik aukščiausios kokybės dantų šepetėliai. Dantų šepetėlius reikėtų rinktis atsižvelgiant į prižiūrinčio gydytojo-odontologo rekomendacijas (ypač tais atvejais, kai klientai nešioja breketus ar turi kitų burnos ertmės problemų). Taip pat svarbu atsižvelgti į norimą minkštumą bei kitas produktų savybes.